Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sikerul beidomítanom a...

Nem sikerul beidomítanom a kutyusom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy veszek ezzel kapcsolatban konyvet, de elotte érdekelne vki véleménye

(a kutyusom már elmult 2 éves,lehet még megtanítani valamire?)


2014. jan. 20. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ő egy kutya nem 1 2 év az idomítás foglalkozz vele többet és tanitgasd többet!
2014. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Bármire. Tele van az internet ilyen témájú oldalakkal, cikkekkel, vagy videókkal, melyben klikkerrel tanítanak kutyákat. Keresgélj! Amit kérdezel hihetetlen komplex, senki nem fog neked tudni rá teljes körűen válaszolni. Kb 2 perc kutatómunkádba kerül az interneten. Vedd a fáradtságot!
2014. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bármire meg lehet tanítani, csak tudni kell hogyan. Mivel sokkal rosszabb pozícióról indulsz, mint ahonnan egy új gazdi indulna, ezért nem lesz könnyű, de lehetséges. csak felül kell írnod a kutyában azt a megszokást, hogy te kicsit sem vagy érdekes.
2014. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mire szeretted volna megtanítani és mi lett a végeredménye? Mer ez azért nem mindegy.

2 évesen még mindenre meg lehet tanítani. Én a 7 éves kutyámnak napi szinten tanítok új trükköket.

2014. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy magadban, és nem jártál vele kutyaiskolába, szerintem mindenképp jó tapasztalat lenne, vágjatok bele! :)
2014. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha, oké ....koszi
2014. jan. 20. 19:57
 7/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Persze, csak sok türelem! Én most vettem egy témáva vágó könyvet: 101 kutyatrükk és valami hihetetlenül fantasztikus! Nagyon jól le vannak írva a trükkök lépésről-lépésre, képekkel illusztrálva. Abszolút megéri az árát, mert neten azért ilyen mínőségben nem találsz ennyi trükköt.
2014. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!