Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idegbajos a kutyám?

Idegbajos a kutyám?

Figyelt kérdés
sétálás közben mindig nyüsszög meg nyivákol.nem hangosan. a sétálós szabályokat betartom én megyek ki elsönek az ajtón ha huzza a porázt megálok amíg nem lazit rajta nem indulok el.meg mindig belebujik a lábomba fojton rám néz. ideges vagy fél mi van vele?

2014. jan. 22. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit mentek póráz nélkül? Mennyit tud rohangálni, más kutyákkal játszani?
2014. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
még semmit mert más kutyának nekirontana ha nem tartanám és félek hogy nem tudom behívni.
2014. jan. 22. 22:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Na, akkor azért ideges, mert nincsenek levezetve a felesleges energiái. Mozgasd sokat és neveld, ennyi a titok :) Ha egyedül nem megy, suli.
2014. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-3 órát sétalok vele minden nap meg játszunk meg mászkálhat mert kert is van.csak ma 5 kilomtert sétáltunk esőben sárban pedig semmi kedvem nem volt.mennyit kéne?
2014. jan. 22. 22:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem sétálni kéne vele, hanem intenzíven mozgatni, hogy tényleg belerakjon valami izommunkát a dologba, meg hát szociális életet kéne élnie a többi kutyával. A falkavezérséggel meg nem tudom, hogy álltok, de azt sem ártana letisztázni, mert attól is könnyen lehet stresszes és agresszív.
2014. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hogy mozgassam intenzíven?
2014. jan. 22. 22:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi a parkban 2 órát vagyunk lent kb. póráz nélkül, eközben folyamatosan rohan és birkózik a többi kutyával, szerintem az jóval több lehet mint 5km, meg persze gyorsak mint a huzat, birkózás közben meg az egész testüket használják. Szociális élet kéne neki, persze hogy "menne neki" a többi kutyának mivel játszana, ismerkedne de nem lehet, ettől egyre feszültebb. Soha nem engedted még másik kutyushoz?
2014. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Például így: [link]
2014. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyszer engedtem hogy msik kutyának menjen.nekirohant a torkánálfogva felemelte és rázta mint a rongyot majd eldobta a kiskutya elszaladt ő meg utána.a kicsi valahogy megmenekült vonitva futott mint akit puskából lőtek ki.azóta nem engedem más kutyákhoz mert nem akarom hogy valakinek megölje a kutyáját vagy elkergesse hogy nem tudom visszahivni az enyemet.
2014. jan. 22. 23:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés, kutyaiskola. A kutyád nem született gyilkológép, csak senki nem mondta neki elég világosan, hogy ezt ne csinálja. Persze leélheti így az életét, csak kicseszel vele, ha nem rakod helyre.
2014. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!