Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idegbajos a kutyám?

Idegbajos a kutyám?

Figyelt kérdés
sétálás közben mindig nyüsszög meg nyivákol.nem hangosan. a sétálós szabályokat betartom én megyek ki elsönek az ajtón ha huzza a porázt megálok amíg nem lazit rajta nem indulok el.meg mindig belebujik a lábomba fojton rám néz. ideges vagy fél mi van vele?

2014. jan. 22. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, 35 kg-s kis jószág szóval nem maradhatott így. Első körben ivartalanítottam, másodikban átvettem a falkavezérséget, harmadikban megneveltem, negyedikben elvittem kutyaiskolába. Azóta ő a legnagyobb arc a környéken, minden kutya imádja, sokkal nyugodtabb és nekem sem kell körbezárt focipályán egyedül rugdosni a labdát, gondolom te is tudod hogy ez nem egy élmény. Még nem késő elkezdeni szocializálni!
2014. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az is jó lenne ha a saját méretében engednéd egy jófej kutyához aki tutira megbízható (menj el egy futtatóra érdeklődni) azt nem fogja eldobni meg megrázni az biztos! Nekünk ez jött be, és ha kicsit odamorognak egymásnak az se baj, meg kell tanulni kutyául!
2014. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
milyen fajta? neme? kora?
2014. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

a kutyasuli nem megoldhato mert egy kicsi faluban lakunk a zemplényben :(( nem kell hiperpigmentál perui indiánokkal túlzsufoltra gondolni :DD nem ilyen csak messze van minden nagyobb várostól.autóval sem tudjuk szálitani mert nekünk nincs és a kutya is retteg tölük.mikor elmennek mellete nem fél annyira mert ott vagyok vele de mikor egy helyben állnak és nem jár a motorja sem olyankor nem megy a közelükbe sem.meg se szagolja őket mert nem mer odamenni bármivel csalogathatom akkor sem megy oda csak leül a seggére és néz rám rémülten :(


4 hónapo kan keverék nemrég kaptam.szerintem van benne kau de nem tudom.

a környéken ami kutya akkora mint ő az közveszélyes oda csak akkor engedem ha darált kutyahúsra lesz szükségem.de az nem kell :DD mind nála kissebek vannak olyan öl eb félék.

2014. jan. 23. 10:21
 15/16 anonim ***** válasza:

fél, bizonytalan...nem vagy elég magabiztos és következetes, nem tudja mit kell tennie, nem kiszámíthatóak neki a helyzetek...lehet, hogy a szabályokat betartod, de az energiáid nem ezt sugallják...maradj nyugodt, magabiztos, húzd ki magad, a testbeszédeddel is kommunikáld, hogy biztonságban van, erős vagy.


lehet, hogy marha hülyén hangzik, de ez van:D

2014. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
na ezeket kiprobálom ha lesz valami szólok.lécci majd még segitcsetek
2014. jan. 23. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!