Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék ő?

Szerintetek milyen keverék ő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2014. jan. 23. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú...Ő aztán valódi mix kutyus.Talán labrador és amstaff van benne,de tényleg csak sacc.Nagyon kis pofás egyébként.
2014. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülei sem fajtatiszzták, mert semmi nem ugrik be a fejformájáról meg a törzséről. Lehet kéne egy álló kép oldalról, meg egy szemből totálban egy bútor mellett, hogy tudjunk vonatkoztatni a méreteire.
2014. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amiben van stafi vér, azoknak az álla sokkal markánsabb, meg a fülük formája mindég meg szokott maradni.
2014. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Full mix. Bele lehet magyarázni, hogy a labrador, de az is lehet, hogy semmi köze hozzá. A legtöbb vérbeli keverék így néz ki, vagyis fekete, logófülű, általános fejű, testalkatú. De amúgy szerintem szép kutya.:)
2014. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Border Collie-Lablador keverék kutya nagy valószinűséggel,de van még benne Rottweiller is talán,vagy Amsztaff.Illetve ezek keverékei,de Labrador és Collie van benne tutira :-D
2014. jan. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem a collie-nak semmi köze hozzá. Valamelyik szülő TALÁN labrador de inkább mindkét szülő keverék. Ugyanilyen kutyánk volt fullra és tényleg tipikus keverék kuytu nekünkis detto ilyen volt arcra, testre is, ugyanilyen fehér lábakkal. A labradort tényleg bele lehet magyarázni de elképzelhető hogy jókis mix :) aranyos.
2014. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép kutya. Szerintem labrador és border collie keverék. Tiéd? :)
2014. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A gyepiről lett mentve,semmit nem lehet tudni a felmenőkről,egyébként 38 cm a marmagassága,18 kg a kutyus!

2014. jan. 24. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor bármi lehet. Általános testméret. Mindegy, biztos nagyon fog szeretni, mert értelmet adtál az életének!
2014. febr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!