Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy 6 hetes...

Most kaptam egy 6 hetes Pitbull Stardoff kiskutyát. Azt javasolták h száraz junior tápot keverjek neki tejjel. Egyáltalán nem akarja megenni. Tegnap este már adtam neki neki egy kis palizert azt viszont nagyon eszi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A táphoz hiába rakom elé nem eszi meg...hogyan szoktassam rá a tápra? Mit tegyek?

2014. jan. 25. 07:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

26%-os.

Mondtam már, hogy ne égesd magad.

Attól, hogy a te szerencsétlen kutyád kenyeret eszik húsba göngyölve (!?)az nem jelenti azt, hogy így is kell.

amúgy lehet én vagyok túl egyszerű lélek de mondd már el, mi az istennek kell azt göngyölni?

Ha már "moslékot" kap a kutya nem mindegy, hogy hogy tálalja?

oké, én is hússal etetek, mert BARFozunk, kérdező, ha érdekel a dolog, akkor majd olvass utána,de a kutyám első évében én is prémium táppal etettem,mert nem akartam azt hogy valamit elszámolok, és hiány betegség alakuljon ki a fejlődő szervezetben ,de azért ne keverjük a szezont a fazonnal. A kenyérnek hússal nem sok köze van ehhez.

2014. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Esetleg még tápok közül ajánlanám a cibaut, nagyon jó minőség, és megfizethető áron is van.
2014. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Csak a kenyérbe göngyölt hús az igazi!!!


Nalunk ezt eszi anyamtol kezdve a macska is egészen a papagajokon,pintyeken át.....

ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!