Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Média és szaporítás? Link:

Média és szaporítás? Link:

Figyelt kérdés

[link]

Kitalálhatjátok, melyik pontnál akadtam ki. Írni is akartam nekik, hogy talán ne reklámozzák a szaporítást, de csak outlookkal lehet, az meg nem működik nálam :(


2014. jan. 27. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, múltkor az állatorvosnál vártunk a sorunkra 11 hónapos staffi lányommal. Bejött egy anyuka a kb 8 éves forma fiával, valamilyen kis kölyök kutyával. Srácon láttam, hogy nagyon szeretne odajönni hozzánk, ezért szóltam neki kedvesen, hogy nyugodtan megsimogathatja, ha szeretné. Anyuka valamit pusmogott, kiskölyök olyan messzire húzódott, amennyire csak tudott... Ezért segítene talán, ha a felelős állattartás is bekerülne a tanrendbe, lehetne terápiás kutyákat simogatni, stb. Nagyon sajnálom, hogy ezzel egy párt sem foglalkozik, pedig jó pár szavazót szereznének, ha bárkit is érdekelne az állatvédelem.
2014. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!