Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanítás mennyire...

Az ivartalanítás mennyire számít rutinműtétnek?

Figyelt kérdés
Kell külön keresnem olyan orvost akiről sokan jó véleménnyel vannak vagy ezt nem lehet elrontani? Ha akciós ivartalanításra viszem akkor is olyan körültekintő lesz a doki mintha teljes áron műtené? Vagy inkább hagyjam az akciót és vigyem el simán? Nem tudnám megmondani, hogy mennyire jó az orvosunk, mert csak oltásra járunk hozzá. Egyébként szuka kutyáról van szó. A legutóbbi oltásnál kérdeztem egy két dolgot tőle és mikor mondtam, hogy mindent ki akarok pakoltatni akkor felkapta a fejét, hogy de azt általában nem szokták, viszont ha én úgy akarom akkor úgy csinálja, de az plusz 2 ezer ft. Nem számít az a plusz 2 ezer az ivartalanítás ára mellett, de ez tényleg feláras így? Ha így gondolkodik még csinálhatja jól a műtétet? És vajon tényleg kipakolja vagy csak rámondja? Vagy ilyet azért senki nem csinálna? Mindig normális, kedves az orvos, mindig körbevizsgálja a kutyám és azért sose kér pénzt csak az oltás árát, nem gondolnám róla, hogy pénzéhes sarlatán lenne, de hát évi egy találkozás alapján azt sem mondom, hogy ismerem. Bocsi a sok kérdésért csak hát aggódom, mégiscsak műtétről van szó.
2014. jan. 27. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

az első kutyánknál becsapott a doki,nem pakolta ki teljesen,de többet kért:-S


ha ivartalanítási akcióban gondolkodsz teljes szívvel ajánlom Neked a Mancs-Rancs akcióját (pest megye). szuper,olcsó, megbízható,évi 1000 műtétet hajt végre a doki az akcióban. ő műtötte a 2. mentett kutyum:-)


rutinműtét,de hatalmas különbségek vannak. ki mit vesz ki,mekkora a seb, ad-e antibiotikum szurit,varratszedést jól csinálja-e,elmond-e mindent ami fontos,bármikor elérhető-e,satöbbi. Soós dokiért tűzbe tenném a kezem,megmentette a kutyusom,a vágás 3 cm, kaptunk szurit a 2 napos sebkontrollon, 7nap után varratszedés volt,tökéletes gyógyulással. és a kutya idősebb,6 év körüli.

2014. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd másik orvoshoz,aki nem lepődik meg a teljes kipakoláson.
2014. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát rutinnak rutin, de azért van aki képes elcseszni. pl zuglói állatorvosi rendelőt messziről kerüld el. csak a baj van velük tényleg.
2014. jan. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az akciós ivartalanítás annyit jelent, hogy valamelyik alapítvány, vagy egyéb forrás besegít az ivartalanításba, így Neked olcsóbban tudja számítani a doki. Ő megkapja a különbözetet az alapítványtól vagy ahonnan a támogatás jön.

Az én dokim a kan kutyámnál magáról az ivartalanításról akart lebeszélni. Ettől még nagyon lelkiismeretesen elvégezte a műtétet. Bár én is kicsit elbizonytalanodtam a dokiban, de az érveit is megértettem, ugyanakkor ő sem erősködött és elfogadta, hogy én ivartalaníttatok és kész.

Szóval lehet hogy a doki valamilyen orvosi okból nem végez feltétlen teljes kipakolást. Ezt neked kell eldöntened, hogy megbízol-e a dokiban vagy nem.

2014. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!