Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szöveget tennétek egy...

Milyen szöveget tennétek egy menhely, fajtamentés plakátjára?

Figyelt kérdés

Műtermi fotózáson vettünk részt a kutyámmal. Eleinte félt a vakutól (sosem volt így fotózva), és ezekből a "rossz" képekből megvettem a "legszomorúbbat", mert egy grafikus ismerősömmel szeretnék plakátot (esetleg többet is) csináltatni a fajtamentés számára. A szervezet vektoros logóját már elkértem attól a cégtől, amelyikkel a pólójukat csináltatták.


Álló képről lenne szó. Bejegyzett egyesület, maroknyi ideiglenes befogadóval, egy nem túl népszerű, magyar fajta egyedeit (keverékeket is) mentik, ennyivel is szeretnék segíteni nekik. Pár ötletem már van, de örömmel fogadnék továbbiakat tőletek. Lehet rövidebb is.


Előre is köszönöm szépen!



2014. jan. 28. 12:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szeress, hogy szerethesselek:)
2014. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!