Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Tényleg nem fog már...

SOS! Tényleg nem fog már össze forni vissza a vágás a kutyámon?

Figyelt kérdés
Szóval játszás közben ráugrott egy valamira a kutyám és szétvágta a lábújját. Mire hazaértem csupa vér volt minden, elrohantam vele orvoshoz, 1 öltést tett bele, de felszakadt a puha párna és elszakadt az úszóhártya is. Az orvos szerint már nem nől össze többé. Hátrány lehet egy kiállításon? Azóta nem vérzik, mikor jöttem haza fele vele még vérzett nagyon.
2014. jan. 29. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy össze forrik-e, de szerintem az aloevera-ból nyomj ki levet és azt csorgasd rá.
2014. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most újra elkezdett neki vérezni.
2014. jan. 29. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rendesen összevarrni és bekötni úgy, hogy ne nyíljon szét, amíg össze nem forr?
2014. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
össze kell varratni és kell kérni, hogy kössék be. kb 7 nap alatt összeforr, ha kötésben van, stabilan.
2014. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!