Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik a legokosabb...

Ezek közül melyik a legokosabb, kicsit nyugodt (de nem lusta) könnyen tanuló, okos kutya? Ha lehet sorrendbe írd (többi lent)

Figyelt kérdés
Labrador, beagle, ír szetter, Rottweiler, erdélyi kopó

2014. jan. 29. 15:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
A mehely nem lenne jó akkor már?
2014. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm mindenkinek ment a zöld :)
2014. jan. 29. 17:20
 13/37 A kérdező kommentje:
Jó lehetne de szerintem nem fogok ott talán 8-9hetes zsemle/sárga színű labit. Mert én szeretném a legelejétől tanítani/szeretni/foglalkozni vele :)
2014. jan. 29. 17:27
 14/37 Firestorm ***** válasza:
100%

Az a baj az olcsóbb kutyusokkal,hogy valóban sok veszély és betegség fenn áll náluk :(

Mi lenne,ha elmennél pár menhelyre körbe néznél,hátha beleszeretsz egy kis kölyök keverék kutyusba :)


Csak pár példa :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek között van labi keverék kölyök,van olyan is mint egy husky és róka keverék,van argentin dog kölyök is és stb. Én mindegyikbe beleszerettem,de már egy ördögfiókám van itthon :)

2014. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak csak kár hogy nem 8-9 hetesek és nem Budapesten vannak,inkább labit szeretnék,körülnézek majd menhelyeken is,köszönöm a válaszod!:)
2014. jan. 29. 18:47
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kicsi, legyen olcsó, legyen Budapesten, legyen labi... EGYÉB? Én az álomkutyámért 3600 eurót fizettem, és majdnem ennyi km-t utaztam. :D Nálad nincs valami nagy elhivatottság, inkább legyen keveréked!!!
2014. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Rottweiler

Labrador

Beagle

Ír szetter

Erdélyi kopó

2014. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
bocsi ,hogy nem szeretnék valami korcsot..Menhelyen meg ki tudja milyen betegséget szedhet össze egy kutya.
2014. jan. 29. 21:14
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nem akarlak lehurrogni, gondolom fiatal vagy még, és nem elég tapasztalt a kutya-témában. De hidd el, mi csak jót akarunk neked azzal, hogy rendes tenyésztőtől vásárlásra biztatunk, sokan közülünk csúnyán megjártuk. A felsoroltak közül a labradort ajánlom én is, azon kívül a golden retriever lenne még jó választás. Az a gond, hogy ezek a felsorolt fajták (az erdélyi kopó kivételével, ami a kihalás szélén áll, és ezért illő rendes tenyésztőtől hozni) a hozzánemértő szaporítóknak "hála" iszonyúan el vannak rontva. A beltenyésztettség, a sok hibás kutya lefialtatása miatt az örökletes problémák, betegségek felhalmozódtak a törzskönyv nélküli állományban, mivel divatos fajták, és minden utcasarkon szaporítják őket. Általában iszonyatos körülmények között.


Ez azt jelenti, hogy ugyan megveszed olcsón az apróhirdetésből kinézett kiskutyát, de nagy eséllyel később, amit megspóroltál a vételáron, az állatorvosnál kamatostól ki fogod fizetni. És nem biztos, hogy ennek ellenére a kutyád valaha is egészséges és terhelhető lesz. Nyugodtan megkérdezheted egy kutyaiskolában is, az oktatók szívesen mesélnek neked erről (és talán még tenyésztőt is ajánlanak).


Tehát anyagilag is jobban jársz, ha gyűjtögetsz még, hobbi célra egy tenyésztőtől is olcsóbb egy kölyök.

2014. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy! Menhelyről ki tudja milyen betegséget szed össze? És egy szaporítónál? Láttál már parvos, dp-s, idegbeteg, epilepsziás, stb. szaporított kutyát? Miért nem lehet várni pár évet és összegyűjteni a pénzt egy NORMÁLIS kutyára???
2014. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!