Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell a kiskutyát...

Hogyan kell a kiskutyát hozzászokatni a kutya ruhákhoz?

Figyelt kérdés
Ráadtunk egy kutya mellényt, de folyamatosan piszkálta amíg le nem szedte. Próbáltam elterelni a figyelmét, de így is csak azzal foglalkozott hogy leszedje magáról.. :/ Valakinek van valami otlete?
2014. jan. 30. 18:22
 1/7 anonim válasza:
20%
Minek kell arra a szerencsétlen állatra ilyen emberi hülyeségeket ráaggatni? Emberi hülyeség, butaság.
2014. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert kistestu kutya és nagyon hideg van, de kiszeretném vinni sétálni. Nem szeretném, hogy megfagyjon és azért szeretném ráhúzni.
2014. jan. 30. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor add rá amikor éppen indulnátok sétálni. Igy is egy darabig megpróbál majd kibújni belőle, de előbb-utóbb megszokja. Jelenleg én is azzal szenvedek, hogy a 4 hónapos csivavám sétára szoktassam. A ruhát már megszokta, sőt már hajlandó a földes részen is sétálni, de az aszfalton egy lépést se tesz :).
2014. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
1# vagyok. Az más, akkor bocsi, azt hittem, hogy otthonra is rá akarod adni, meg ilyen tipikus kis kutyaszarokat aggatsz rá.
2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk sétánál vagy ha ott vagyok nem veszi le...de ahogy magára hagyom egy percre már lent is van...tehát sétánál ha ügyes vagy nem fogja leszedni:D
2014. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy attól, hogy kistestű (vagy kölyök?) még nem feltétlenül kell rá ruha.

Nekem yorkshire terrierem van, a többség szereti ezt a fajtát agyon öltöztetni. Az enyémnek is van egy vízlepergetős háttakarója, de kb évente 1x adom rá, ha mondjuk épp szakad a hó, vagy az eső. Na jó, ha mínusz 15-20 fok lenne, akkor is ráadnám. De ő sem szereti. És úgysem vagyok lent vele ilyenkor sokat, 20-30 percet maximum. A szőrét ilyenkor nem vágatom le, elég nagy bundája van, és nem totyorgunk séta közben, hanem mozgunk, futkározunk. 7 éves a kutyám, és még soha nem volt beteg.

Ha a kutya nem fázik, akkor ne add rá szerintem. Inkább kevesebb időt legyél kint vele.

2014. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hónapos csivavám van. Szerencsémre Lady gyönyörűen sétál mellettem aszfalton, fűben, de csak pulóverben. A kabátot ő sem viseli el. Ha kabát van rajta, akkor leblokkol a lábaival. Gondolom kényelmetlen lehet neki, hogy a kutya maga apró, de a kabát ami rajta van meg pufi. A pulóvert észre sem veszi, virgonckodik benne. Próbáld meg a pulcsit inkább. Egy 5 perces e.ü. séta alatt nem fog megfázni. Én is csak annyit vagyok kint vele, ameddig pisil.
2014. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!