Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak kutyaugatás ellen?

Mit csináljak kutyaugatás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket kérem, 2 szobás lakásba élünk párommal és 2 kutyával. Amikor mi elmennénk itthonról (tehát egyedül vannak) elkezdenek ugatni, nyüszíteni. A szomszédokat ez zavarja (persze ezt megértem) de én úgy gondolom (mivel még csak 2 napot voltam eddig távol mióta itt lakunk) hogy ha megszokják, kb 1 hét alatt, hogy egyedül is kell lenniük akkor abbahagynák az ugatást! A szomszédom többször is szólt emiatt, és akkor úgy gondoltuk, hogy valamelyikőnknek itthon kell maradnia. Én lettem az mert a párom dolgozik, neki muszáj elmennie. De azt még hozzátenném, hogy a "kedves" szomszéd, ok nélkül felcsenget a kaputelefonon (persze, hogy ugatnak!), bekopog az ajtón aztán gyorsan elszalad... Egyszer már rajta is kaptam. Tehát Ő direkt arra megy, hogy ugassanak a kutyák és hogy tudjon balhézni. Ha tudnátok ebben a problémában segíteni azt megköszönném... Nekem ez nagyon nem jó, hogy be vagyok zárva a kutyák, ill a szomszédok miatt.. Válaszokat köszönöm!!! :)
2014. jan. 31. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos gonosz szomszéd ellen nem nagyon van orvosság. Max, ha tudod bizonyítani, hogy ezt csinálja. Tanú, esetleg videofelvétel...

Nem tudom. Ha lehetne bizonyítani, akkor a jegyzőnél tehetnél ellene panaszt, aminek valószínű nem lesz foganatja.

2014. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sippara ***** válasza:
Szomszéddal el kell beszélgetni, hogy akkor most megpróbáltok normálisan élni egymás mellett, vagy inkább megkeserítitek egymás életét, mert te mindkettőben benne lennél, csak tudnod kéne, hányadán is álltok, a kutyákon viszont csak a nevelés és a megfelelő falkasorrend fog segíteni, azért üvöltenek, mert nem nézik ki belőletek, hogy túléltek akár csak öt percet is a külvilágban.
2014. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!