Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményeket! Szép ez a kutya?

Véleményeket! Szép ez a kutya?

Figyelt kérdés

[link]

az enyém :)



2014. jan. 31. 15:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szép kutya, de nagyon is jól tudtad, hogy mindenki ezt mondja majd. Ez olyan, mint amikor egy lány kitesz magáról egy képet és odaírja hogy "csúnya" aztán persze érkezik a sok komment hogy á dehogy, olyan gyönyörű vagy...
2014. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
de van indokom: az, hogy izlésekről (véleményekről) nem vitatkozunk!
2014. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutya, őszintén. De nekem minden kutya tetszik, a háromlábú keverékek is :)
2014. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Imádom az ilyen öntömjénező, dicsérjetek meg mert kell az önbecsülésemnek és irigykedjetek hogy nektek nincs ilyen szép kutyátok kérdéseket. :D
2014. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#1!

engem nem zavar, hogy nem tetszik, csak tudni akartam, hogy mi nem tetszik benne :)

2014. jan. 31. 15:53
 16/23 A kérdező kommentje:

nem, ne értsétek félre!

én csak szeretném látni, hogy elfogult vagyok-e vagy tényleg szép :D

2014. jan. 31. 15:54
 17/23 anonim ***** válasza:
a gazdája
2014. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Lehetek-e őszinte? A kutya gyönyörű, tényleg nagyon szép, ez nem is kérdés. De számomra nem szebb, mint egy másik golden, már ha jól látom, ő golden. Én igazából csak azoknak a fajtáknak a példányai között tudok különbséget tenni, amelyek valamilyen módon különböznek egymástól. Pl. a német juhász vagy a sztafi, esetleg a husky. Mondom, ne értsd félre, a kutyád gyönyörű, de a többi fajtabelihez képest átlagos. Mintázatra gondolok, a pofija pedig egy tündér! :)

De kérlek ne sértődj meg, választ kértél, és meg is indokoltam, remélem nem veszed rossz néven, imádok minden kutyát, ha kapnék egy ugyanilyet (van már egy), repesnék az örömtől! :)

2014. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#13 nekem háromlábú keverékem van :D

Amúgy nagyon szép kutyus.

2014. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szép kan kutyának nézne ki, de a fotó minősége nem jó. Nem látszik a szeme sem, csak egy sötét folt látszik.

Tegyél fel egy jobb képet és mindjárt szebb lesz a fotó.

2014. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!