Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten ivartalanítás, de hol?

Budapesten ivartalanítás, de hol?

Figyelt kérdés

Hozzám került egy kutyus,1 max. 2 éves lehet, kan. Szeretném ivartalanítani, de itt a környéken szerintem aránytalanul magas áron csinálnák meg...

6. kerületi vagyok. Ti melyik rendelőt/dokit tudnátok ajánlani? Vagy hol szokott lenni ivartalanítási akció?



2014. febr. 1. 11:57
 1/7 Hovarju ***** válasza:
a zöld zebrások folyamatosan tartanak ivartalanítási akciókat az ország több pontján. Keress rá az oldalukra és lépj kapcsolatba velük.
2014. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mancs-Rancs, Biatorbágy. Mi ott voltunk, zseniálisak, szuperek, kedvesek, olcsók, lelkiismeretesek! ezerrel ajánlom őket, a zöld zebinél is lejjebb vannak az árak:)
2014. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha nincs kocsim..? ^_^"
2014. febr. 2. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
etele térről megy busz,kb 40 perc. a kolozsvári utcánál szállsz le és mész még kb 50 m-t:-) egy kifőzde és egy állateledeles mellett van.
2014. febr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de persze telón egyeztetni kell a dokival és úgy:-) nézd meg a honlapjukat. a műtét utáni hazavitelben mindenképp kéne kocsi,ha Budapest ha nem,mert még nem százas a kutya,fázik,aludna,hányhatnak,plusz lesz egy műtéti sebe ami mellett nem ugrálhat. kérj meg egy ismerőst:-)
2014. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért ez így elég necces, akkor már fizetek kicsit többet a környéken :)

Menhelyes kutyus, eléggé fél a buszozástól, úgyhogy nem szeretném agyonstresszelni szegénykémet :D

2014. febr. 2. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
én bennük bízok,azért mondtam. Nekünk az alapítvány segített a szállításnál,mert mentett kutyus:-)
2014. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!