Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megakadt a kutyám torkán a...

Megakadt a kutyám torkán a csont mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés
Tegnap este disznó csontot evett, és azóta köhög nem tud enni :-( állatorvosra nincs pénzünk :-( ha nem tudunk segíteni rajta éhen fog halni...
2014. febr. 1. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak az orvos marad,akár meg lehetne vele beszélni,hogy fizukor vagy nyugdíjkor kifizetitek.
2014. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly???? Arra nincs pénzetek, hogy elvigyétek orvoshoz?? Igen, éhen fog halni és az nem két nap lesz... Végignézed ahogy éhenhal?? Ez nekem már sok ma estére...
2014. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Irány azonnal az orvos, lehet, hogy egy mozdulattal ki tudja venni, ha még nem került túl mélyre... Biztosan belemegy, hogy később fizessetek. De ne várjatok vele, arrébb is mozdulhat a csont és megfulladhat a kutya. Addig meg főleg ne etessétek, mert a kaja is lentebb nyomhatja.
2014. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nagyon fontos lenne hogy eljuttassátok egy orvoshoz. Kérj részletfizetést, vagy mondd meg hogy hónap elején mikor jön a fizetés kifizetitek. Voltam hasonló helyzetben, mondjuk nekem ödémás lett a kutyám feje és éppen semmi pénzem... Aznap rohantam vele a dokihoz, egy hónappal később tudtam kifizetni a 9 ezer forintot, de megértette.

Esetleg lenyúlhatnátok a torkába jó mélyen (lehet 2 emberes meló) vagy próbáljátok meghánytatni... Jobb ötletem nincs, de ez kb. halottnak a csók, ti nem fogjátok tudni szakszerűen ellátni. Hívjátok fel az orvost, kérjetek tanácsot, mondjátok meg hogy most nincs pénzetek fizetni, de amint lesz megadjátok! Nem hiszem, hogy egy orvos, aki erre tette fel az életét hagyna egy állatot meghalni.

Siessetek, mert ebbe nagyon könnyen belehalhat!!!

2014. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy verzió, amit felénk szokás csinálni: beviszed az orvoshoz, kezeli, majd mikor fizetni kéne, kinyögöd, hogy csak később tudod kifizetni. Nem etikus, de inkább égjen a pofátokról a bőr, minthogy szenvedjen a kutya, nem?


A másik, hogy csak van valaki, aki 4-5 ezer forintot kölcsön tud adni.

2014. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lenyúlsz a torkán és kiveszed a csontot, ha ez nem megy, akkor mindenképpen orvoshoz kell vinni! Ha szenvedni hagyod, azzal állatkínzást követsz el, ami 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, ha pedig emiatt meghal a kutya, akkor három év!
2014. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
még szerencse, hogy internetre telik.
2014. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szomszédomat megkértem h vigyen el a legközelebbi állatorvoshoz...remélem tud segiteni és megértő lesz :-S
2014. febr. 1. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:
okos döntés. csak nem hagyja már szenvedni.
2014. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na hála istennek nem volt olyan nagy a baj a doki kitudta szedni a csontot :-)
2014. febr. 1. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!