Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldi munka meg a kutya?

Külföldi munka meg a kutya?

Figyelt kérdés

Hirtelen jött egy lehetőségünk kimenni külföldre egy évre párommal dolgozni, de valószínűleg a szállást bentlakásosan biztosítanák, így a kutyusunk nem jöhetne velünk. A nagyszüleimnél tudnánk esetleg hagyni erre az időre (mindkettőjüket nagyon szereti, az ünnepeket is náluk töltöttük). Okozhat Neki valami gondot, ha egy évig máshol van, utána ugyanott velünk, ahol eddig? Talán buta kérdés, de ha most nagyon szeret minket, akkor nem fog ez megváltozni, mire hazajövünk?

Vagy ha esetleg meg kell válnunk Tőle azt hogyan lehet feldolgozni? Egy évtizedet vártam, mire lehetett kutyusom, és annyira hirtelen jött ez a lehetőség, nagyon kellene a pénz - esküvő, családalapítás, stb., nagyon bizonytalan vagyok.


2014. febr. 1. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kutyának jó helye lesz, ráadásul családnál, és visszajöttök hozzá, akkor - bár szomorú az elválás - vágjatok bele.

A kutya soha nem fog megszűnni szeretni titeket, és nem fog neki gondot okozni a helyváltozás. Persze hiányozni fogtok neki, ami nem kellemes, de szerető környezetben lesz.

2014. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezen okból bíztam rá a kutyámat a testvéremre, 9 hónapra. Nem fog titeket kevésbé szeretni, de alkalmazkodik az új környezetéhez. Egy évig más fogja nevelni, lehet, hogy sokat fog változni, de miután hazajöttetek és újra veletek lesz, visszaáll minden a régi kerékvágásba.

Nekem nagyon hiányzott, de a kutyus miatt ne aggódjatok, jól alkalmazkodnak. Én emiatt az egy év miatt nem válnék meg tőle.

2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Különösen a másodiknak! :)
2014. febr. 3. 21:28
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, Valettának! :) ment mindkettőtöknek a zöld kéz! :)
2014. febr. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!