Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie gazdák, adjatok tanácso...

Westie gazdák, adjatok tanácsot, hogy marad fehér a kutya?

Figyelt kérdés

CSaládi házban lakunk, a kutya imád kint lenni, viszont 5 perc után úgy tud kinézni....imádja túrni a virágágyást, tiszta sár az egész kutya.Sima vízzel le szoktam zuhanyoztatni,egyébként meg a kutyakozmetikus fürdeti.

Irigykedek, mikor büszke gazdik sétáltatják a hófehér kutyusukat, a miénk mindig csutakos, adjatok tanácsot..


2009. dec. 6. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is kertes házban tartjuk kint és bent, DE nem lehet ennyire gyakran fürdetni, mi minden este amikor bejön csak a tappancsát mossuk meg vízzel. Az hogy a virágágyásban túrja pedig nevelés kérdése, érdekes, hogy azon felül, hogy koszos lesz, úgy tűnik nem zavar. Kerekperec le kell róla szoktatni, így máris 3ad annyira sem lesz koszos.
2009. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg megszárad és keféld ki belőle.
2009. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak külön fehér szőrű kutyusoknak samponok. Próbáld ki azokat! Pl ez: [link]

A héry termékek nagyon jók.

2009. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon vigyázz ,mert a Westikre jellemző ,h a bőrük nagyon érzékeny.Én olyan szappanokkal fürdetem ,ami érzékeny bőrű kutyáknak van kitalálva.
2009. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hintőbort szórni a bundára és belekefélni.. olyan heti 1x.. de! lehet, hogy a kutya bőre kiszárad és akkor én bőrpuhítóval fürdetem ami érékeny kutyáknak jó
2009. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,

igen, tudom, hogy fürdetni nem szabad gyakran, azért csak vízzel mosom le -gondolom, hogy az nem árt.

Van hintőporom is, meg szárazsampon, végső esetben szoktam rászórni..

2009. dec. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!