Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan akinek törzsköny...

Van itt olyan akinek törzskönyvezett pitje van?

Figyelt kérdés
lenne pár kérdésem hozzájuk..
2014. febr. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az FCI nem ismeri el önálló fajtaként a pitbull terrirert, ebből következik, hogy a MEOE sem ismeri el. Tehát Magyarországon nem kapni törzskönyves pitbull terrirert.

Ha van is itt valakinek törzskönyves pitbullja, akkor annak UKC-s azaz amerikai törzskönyvvel kell rendelkeznie. Nem tudom, hogy kis hazánkban van-e aki vállalta hogy Amerikából hoz fajtiszta törzskönyves pitbullt, nem elképzelhetetlen, bár én nem tartom valószínűnek.

2014. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az enyem nem torzskonyvezett de az apukaja az volt. Az anyukaja is az csak o stafi:)
2014. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyemnek az apukaja pont egy ilyen amerikabol hozott pit volt, sajna csak volt mert mar meghalt szegeny:(
2014. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amerikában pl 3 szervezet is törzskönyvezi őket..
2014. febr. 3. 11:33
 5/9 klopusz ***** válasza:
Igazad van, amerikában elfogadott és törzskönyvezhető fajta. Viszont a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete (MEOE) az FCI tagja, így nálunk csak az általuk elfogadott fajtákat lehet törzskönyvezni.
2014. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom.....ezt kb 12éves korom óta...és sok tk ves pit tulajt ismerek.csak kivi vagyok itt vannak e..
2014. febr. 3. 11:43
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy már 150ért is tudtam xxxl pit kölyköt am.tk val.
2014. febr. 3. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon menő vagy,nem is tudtam,hogy már 3 xl-es pit is van....


Kutyás körökben viszonylag hamar egymásra találnak ugyanazon fajta szerelmesei,éppen ezért biztos találkoztam volna már olyannal,akinek tk-es pitje van.

Egyetlen 1 emberrel találkoztam eddig,ő amcsiból hozatta a kölyköt és egy raklap pénzbe került.


A mezei gyerekeknek,akik meg egy pitbull mögött szaladgálnak,azoknak úgy van pitbullja,mint ahogy nekem 5 házam.

2014. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elirtam egy x el.. hát nem két ft behozni az biztos..de pl tudok egy tenyésztőt akinek van pár db..talán 2.. mezei gyerekeknek nincs is tkves ...de belehet hozatni..
2014. febr. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!