Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fantomkaki felszedés! Veletek...

Fantomkaki felszedés! Veletek volt már ilyen? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A kutyáimnak van, hogy hasmenésük van. Nem túl gyakran, nem erről van szó, viszont ilyenkor előfordul, hogy még van ingerük, és befeszítenek, de nem jön már belőlük semmi. Tegnap is ilyen helyzet volt (túl sok lazacot adtam nekik), és pont arra jött egy nő, és azért nézett minket. Megnéztem, láttam, hogy emberi szem számára látható méretű kakidarab nem jött, és indulok tovább. Párom szólt, hogy szerinte fel kéne vennem. Mondom, nem jött belőle. Erre ő: akkor tegyél úgy, mintha felszednél valamit, mert a többi ember csak azt látja, hogy "már megint a bunkó kutyás, fel se szedi".

Ezen én nagyon elgondolkodtam. Most komolyan el kéne játszanom, hogy felszedek valamit? És aztán nem furcsállnák, hogy visszatömködöm a zacsit a zsebembe? Én nem szeretem a kutyások megítélését trimbolni, de én tiszta zacsit ki nem dobok. xD


Ezzel kapcsolatosan még az jutott eszembe, hogy az annyira lágy székletet, amit nem lehet teljesen felszedni, ti felszeditek? Én mindig megpróbálom, de közben azzal a gondolattal küzdök, hogy ha nem szedném fel, könnyebben észre lehetne venni, míg így, ha belelép valaki, majdnem annyira kakis lesz a cipője, és még esélye se volt észrevenni.



2014. febr. 3. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tennék úgy, mint aki felszed valamit, ha nincs ott semmi és fost se lehet felszedni.
2014. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ilyenkor azt szoktam hogy direkt oda megyek, megnézem a helyet (hiába látom messziről hogy csak guggol) és megyek tovább
2014. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sippara ***** válasza:
100%
A kanom rendszeresen nyom egy bűzmirigyes jelölő kört a sima kaki után... szerinted? :D Ha nagyon lágy, akkor reménykedek, hogy fűre/falevélre ment, és azzal együtt fel tudom szedni, ha sima földre ment, de olyan helyen, ahol könnyen beleléphet bárki, legyen az kutya vagy ember (tehát nem bokor alá), akkor megpróbálom az alatta lévő földdel együtt felszedni, de attól tartok, ez is csak addig lesz vicces, amíg egyszer ki nem szakad a zacsi földkaparás közben , és bele nem tenyerelek a produktumba....
2014. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a fosra földet szoktam rugdosni. A fantomkakit nem szedem fel.
2014. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ennek semmi értelme. Ha rendesen kakil a kutya, összeszeded, az rendben van. De ha hasmenése van, akkor, mivel nem tudod összeszedni, hülyeség úgy tenni, mintha. Ha a kutyusomnak hasmenése van, akkor én is otthagyom. Ha meg valaki füves területen mászkál, nézzen a lába elé, így nem lép bele a cuccba. A mi környékünkön nagyon sok a paraszt gazdi, aki nem csak, hogy nem szedi össze, de van, amelyik hagyja a kutyát a járdán végezni a dolgát.
2014. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha látom,hogy semmi,nem csinálok úgy,mintha felszedném.Mivel mindig felszedem,elėg nyugodt a lelkiismeretem,hogy elviseljem,ha esetleg mások fėlreértenék.Még a fost sem hagyom ott,igyekszem felnyalni a fűszálakról,mert hasonló estben,ha más hagyja ott a házam előtt,vagy belegyalogolok,ahogy a futtatókban rendszeresen sikerûl,nagyon morci leszek.
2014. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

U alakú ház, középen egy kis zöld rész. Mindenki idejár, talán 1-2 embert láttam felszedni. Én mindig felszedem, ha tudom. Ha hasmenése van, azt otthagyom, ez tény. Persze mindig mindenki az ablakban lóg.

Nem "szedném fel" a fantomkakit, mert nincs mit. Szóljanak be, ha nem tetszik. A kutyám nagy és kockafejű, szerintem csak ezért nem teszik, mert félnek tőle, hiába jólnevelt. Szoktam hallani, ahogy az öreglányok már messziről ordítanak másoknak, hogy mit képzel, szedje fel. Pedig csak pisilt szerencsétlen kutya...

2014. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, hogy a kutya beguggolt, de már nem jött semmi. Épp indultam volna tovább, amikor egy öregasszony rám szólt, hogy szedjem fel a kutyakakát. Illedelmesen elmagyaráztam neki, hogy nincs ott semmi, amit felszedhetnék, de az öreglány csak okoskodott. Aztán megkértem, hogy akkor mutasson rá arra, amit szerinte fel kellene szednem. 10 percig pásztázta a füvet, de nem találta meg...természetesen közben szidta a környék összes kutyáját, hogy mindenki az ő ablaka alá piszkít. Az ilyen emberrel nem lehet mit csinálni.

Másik eset, hogy a kutyámnak hasmenése volt, igyekeztünk mihamarabb füves részre érni, de már nem bírta és a belváros egyik ruhaüzlete elé fosott egy méteres csíkot a betonra. Esélyem nem volt zacsival felszedni, ezért a legkorrektebbnek azt gondoltam, ha bemegyek a boltba, kérek egy vödör hipós vizet, és leöntöm a járdáról. Az eladó hozott hipós vizet, leöntöttem kétszer, minden rendben volt utána. Szóval ilyesmik előfordulnak, az hogy más mit gondol, engem nem érdekel. Én tudom, hogy amikor csak lehet, összeszedem utána ha más kötözködik elmagyarázom neki, ha megéri megérti, ha nem az az ő problémája, különösebben nem érdekel. :)

2014. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. febr. 3. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én a fost is felszedem, mondjuk ahhoz több zacskó kell. De annyira, hogy csak egy folt maradjon utána.
2014. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!