Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiataloknak derogál felszedn...

A fiataloknak derogál felszedni a kutyakakit?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a fiataloknak ciki a kutyájuk után összeszedni a kakit, fapofával végignézik, ahogy kakil a kutya és mennek is tovább.

Pont tegnap a sétáló utcában egy fiatal lány kiskutyája már nem bírta tovább és az út közepére kakilt, a lány meg rángatta vörös fejjel, hogy ne sza..rjál ide, szerencsétlen kutya félig futó helyzetben potyogtatott.


Nem cikibb egy ilyen, nem gazdához méltó viselkedés?

Mennyivel lesz kisebb ember az, aki felszedi a kutyaürüléket?



2012. máj. 17. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a fordítottját látom. Az idősebb korosztály csak néz rám, mint borjú az újkapura, amikor összeszedem a végterméket. De nekik fáj a derekuk és nem tudnak lehajolni. Szerintem a mai fiatalok igenis odafigyelnek a kutyájukra. Az én két gyerekem is mindig hord magánál zacsit, és össze is szedik.
2012. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki fiatal vagyok, kisvárosban lakok, sokszor egy lélek sem látja hogy a kutyám rakja a brióst, mégis összeszedem. Összeszedem, mert én sem örülnék, ha rejtélyes módon ott termett kutyakakiba lépnék reggelente a házunk előtt. Szerintem ez nem kor kérdése: a helyzet sajnos általánosságban siralmas ilyen téren. Szerintem nagyon sokaknak eszébe sem jut a kakiszedés.
2012. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok.Van három kutyusom, naponta sétáltatom őket.MINDIG felszedem a kutyakakit akár hol is jön rájuk!:)
2012. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én is fiatalnak számítok 20 éves vagyok,és hányok a környéktől hogy tele van kutyakakival,de érdekes akiket én látok/ismerek mind felszedik! Nénike is sétáltatja nagy NJ husky keverékét de mindig ott szorongatja a zacskót:) Meg tőlem kért egyszer zsepit valamelyik mert mi lesz ha esetleg 3.szorra is kakil és elfogyott neki!

Szóval akiket látok/ismerek tök normálisak nem tudom kik szaratják össze az egész környéket..

2012. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
de a legnagyobb herótom és legjobban idegesít ha a futtatóba nem szedik össze..Pedig ott mindig van kuka!! és akkor a kutyám lábát mosdathatom meg mert belelép,aztán ágyon alszik..ez bosszant a legjobban hogy futkározás közben kerülgethettem a méteres furkókat kutyafuttatón..
2012. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést, ha megbántottam valakit, de felénk (XX. kerület) a fiatalok nagyrésze sajnos ilyen.
2012. máj. 17. 14:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 50.000ft a büntetés ha nem szedik fel!:/
2012. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kor függő, inkább az igényesség fokmérője.


Azt képzeljétek el, amikor adtok valakinek egy zacsit, hogy fel tudja szedni a szart, erre ő bal kézben a zacsival jobb kézzel felszedi és bele teszi az anyagot... :)

2012. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó ez komoly?:D Ilyennel találkoztál? De druva!:)


Én 24 vagyok a párom 29 és mindig felszedjük a kakit. Viszont én is azt tapasztalom, hog inkább az idősebbek hagyják ott a végterméket, de nem kizárólag ők, láttam már fiatal csitriket és középkorúakat is, akik szemrebbenés nélkül otthagyják a kakit. Velem olyan is volt már, hogy háromszor kakilt a kutyus és nálam csak 2 zacskó volt, aztán kértem egy zacskót, és megkérdezték, hogy minek!:P

2012. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én most 25 vagyok, kb 15 éve kutyázom és azóta is összekapkodom a kutyáim után mindig, mindenhol.

Volt olyan is, hogy bevásárló központ előtt jött rá ebre, fű se közel se távol, hát hagytam, hogy elvégezze, felszedtem, vízzel is felöntöttem.

Egyébként mostanában kevesebb embert látok, aki nem szedi össze, de az ilyeneknek mindig ajánlok fel egy zacsit... még ha bele is vörösödik, de elfogadja és össze szedi!

Remélem az ilyeneket szépen elkapják és megbüntetik, akkor megtanulják végre, hogy úgy hagyunk mindent magunk után, mint amikor odaértünk.

2012. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!