Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor az az én felelősség...

Most akkor az az én felelősségem, ha a tesóm kutyája elszökik tőlem?

Figyelt kérdés

1. Nem értem minek kellett neki kutya, ha mindig nyaralni, kirándulni megy, de a kutyát nem viheti magával, mert nehéz olyan szállást találnia, ahol ott hagyhatja, mert Ő múzeumokba akar menni, meg minden.

2.Tesóm külön lakik, persze a nagy barátnői nem érnek rá egy sem kutyára vigyázni... Nekem nincs kutyám, nem is kéne, mert elegem van belőle, hogy mindig szétszed mindent, koszos, meg mindenhova oda sz*rik.

Na mindegy, családi békéért elvállaltam.

Most a kutyát nem hagyhatja otthon, mert szökik, 1 napig nem megy haza, és a kutya már elszökött a kertből, de a házban meg szétszed mindent, meg nem maradhat bent egész nap.


Na most, megkért, hogy engedjem be a házba éjjelre, akkor nem megy el. Garázs nincs, pince nincs. Maradt a nappali. El is van este, alszik.

A gond ott van, hogy én rosszul vagyok a kutya sz*r szedéstől. Hányok a szagától, az állagától, meg hogy szedhetem fel... bleeeeh!

És felkeltem tök korán 6 kor, hogy kiengedjem az udvarra(amikor suliba jártam akkor nem keltem ilyen korán) erre megyek ki tök álmosan a konyhába, és majdnem bele léptem a sz*rba! Áhhh! Fúúj, majdnem elhánytam magam! Reggel álmosan, félholtan arra eszmélni, hogy a lakásban kutya sz*r, amitől rosszuil vagyok! Azt hittem ez egy rémálom! De nem!

És azt nem értem, hogy adtam a kutyának este 7 kor enni! Kint volt 11 ig, akkor behívtam, addig miért nem volt képes sz*rni oda kint? Az eszem megáll!


Na most úgy vagyok vele, hogy sz*rok rá, ha éjjel elszökik, nem érdekel, de hogy még egyszer bentről szedjem fel a sz*rt na azt már nem!

Kint hagyom éjjelre, van kerítés, ha kimászik rajta hát hadd menjen! Nem fogok még 7 napig sz*rt szedni!


Most az az én felelősségem, ha elszökik kintről?

Úgy vagyok vele, ha elszökik, az azt jelenti hogy sz*rik rá, hogy itt vagyok vele, mert nap közben kimegyek hozzá negyed órákra, de éjjel nem fogom beengedni még egyszer az tuti!


Most az én hibám lesz, ha megszökik?



2013. júl. 31. 11:18
1 2 3
 1/24 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
A te hibád, hogy megszökik. Elválaltad, felelős vagy érte, ennyi. Legközzelebb ne válald el, léteznek már kutyapanziók, vigye oda. A szarszedésről pedig annyit, hogy nem árt megszokni, egyszer majd jön a gyerek, és az duvább hidd el....
2013. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 sippara ***** válasza:
100%
Igen, a te hibád lesz, mert te vállaltál érte felelősséget erre a pár napra. A kutyához nem napközben néha kéne kimenni negyed órákra, hanem napi 3-4 alkalommal elvinni nagy sétákra, ahol más kutyákkal találkozhat, kimozoghatja magát. Nem szidni kéne őt, meg játszani a hattyú halálát a kutyasz@r miatt, hanem szobatisztaságra nevelni. Mindent összevetve, olvasva az írásodat annak a kutyának az lenne a legjobb, ha szépen keresnétek neki egy másik gazdát, akit megérdemel, mert ti láthatóan családilag sz**rtok bele.
2013. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Valletta ***** válasza:
100%

Igen, a te hibád. Az meg a kutya gazdájáé, hogy nem szobatiszta, nem a kutyáé, nem őt kell utálni érte.

Egyébként te nem szoktál szarni?


Ha jó tanácsot akarnék neked adni, azt mondanám, hogy kora délután egyen a kutya utoljára, így még este kijön a végtermék. De nem vagyok benne biztos, hogy bármiben is akarok neked segíteni.

2013. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ki mondta,m hogy a kutyát utálom? Mindent kitaláltok, aki nem annyira kutya bolond mint ti, az már automatice utálja a kutyát mi?

Nem fogok vele 40 fokban elmenni sétálni!

2013. júl. 31. 11:31
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tied. Elvállaltad.
2013. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A te hibád lesz, igen. Ha ennyire nehezedre esnek a kutyával kapcsolatos teendők, egyenesebb lett volna eleve nemet mondanod.

Ami pedig a kakilást illeti: ha elvinnéd sétálni, a sok szaginger hatására valószínűleg elvégezné a dolgát hamarabb és nem bent történne baleset, plusz szökni is kevésbé lenne kedve. (azért ez nem úgy megy, hogy eszik és már rögtön kész is a kimeneti produktum...megpróbálhatsz neki előbb enni adni, hátha segít valamit) Persze az utcán is fel kell szedni a végterméket, de ezt meg azért ne fogd már fel ilyen tragikusan. Ha nagyon zavar, létezik lapát, gumikesztyű, fertőtlenítőszer, stb. Még senki se halt bele, komolyan.

Az, hogy negyed órákra kimész hozzá, gyakorlatilag semmi. Azért szökik, mert unatkozik. Nyilvánvaló, hogy a tesód sem foglalkozik vele megfelelően, de ettől erre a pár napra a te felelősséged, hogy mi lesz vele.

2013. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Akkor minek vállaltad el?
2013. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert 2 hétig ezzel csesztetett, meg azt mondta akkor többé ne is szóljak hozzá!
2013. júl. 31. 11:43
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó család.. :D


Legközelebb ha ennyire nehezedre esik akkor tanácsolj neki kutya panziót. Egész jók vannak már és az áruk is korrekt.

2013. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem halok bele... De ki szeret sz*rt szedni? Bármennyire is szerette valaki a kutyákat, mindig azt hallottam tőle, hogy "fúj, utálok kutyasz*rt szedni!"
2013. júl. 31. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!