Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Domináns tacskó kutyám mellé...

Domináns tacskó kutyám mellé milyen nyugodt, gyerekszerető kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam (pl Cesar Millan könyvében), hogy egy domináns kutyát meg tud nyugtatni egy nyugodt energiájú kutya, ezt én is tapasztalom séta közben, ha ilyenekkel találkozunk. Tervben van az összeköltözés saját házba párommal, oda szeretnénk a domináns tacskó kutyánk mellé egy ilyen természetű kutyát, aki szereti a gyerekeket és a miénket kiegyensúlyozottabbá teszi. Ötletek? Előre is köszönöm:)
2014. febr. 3. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beagle
2014. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Arrafelé nem annyira vagyok ismerős, de a PCAS egy nagyon jó szervezet, szerintem ha megírod nekik az elképzeléseid biztos segítenek megfelelő kutyust találni!

És még a Kishercegről hallottam: [link]

Ő szerintem esélyes lehet:

[link]

Esetleg ő: [link]

vagy ő: [link]

2014. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még ezt találtam, sok kutya van náluk:

[link]


Kölyköt szerintem nem lenne jó a tacskó mellé vinni.

2014. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ismerem mindegyik szervezetet, lehetséges, hogy majd velük lépek kapcsolatba. Köszönöm a választ:)
2014. febr. 8. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!