Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlasz?...

Milyen kutyát ajánlasz? Kertes ház, kinti kutya, mellettünk szántóföld, séta bőven. Két kicsi gyerek. Egy tacskó, szintén kinti. Nagy legyen, házőrző affinitással, gyerekszerető, nyugodt fajta.

Figyelt kérdés
És komoly (akár ijesztő) kinézetű.
2014. febr. 1. 17:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nézzetek szét menhelyen vagy sintértelepen.
2014. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

"Márkára" gondoltam, nem arra, hogy hol keressem.

Le lehet szólni/nézni/szúrni, de nem menhelyi kutyát szeretnék.

2014. febr. 1. 17:33
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

Akkor mindenképpen tenyésztőtől de az 100 ezres tétel alaphangon! Bernáthegyi, labrador, újfullandi, leonbergi, óriás schnauzer... A tacsit meg tessék beengedni, nem szabad őket kint tartani éjjel

ilyen időben!

2014. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kölyöknek kerül hozzátok fél éves koráig akkor is bent kell lennie a házban!
2014. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

A pénz nem számít.

A szálkás tacsit nem tessem beengedni, mert elég jól elvan már 8 éve odakint, van egy 50 kilós tesója, aki rendesen melegíti egy igencsak jó kutyaházban, aminek az ajtaját le kellett venni, mert melegük volt :)

A baba kutya más tészta természetesen.

2014. febr. 1. 17:43
 6/36 anonim ***** válasza:
Ja ha szálkás akkor rendben, azt hittem simaszőrű, bocsi! :)
2014. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
10%

Akkor most két kutyátok van?


Amúgy nem értem, minek kell "márkás" kutya, ha csak házőrzésre kell, aztán nagykorára nagy valószínűséggel úgyis csak megmérgezik? Mi a gond a menhelyivel? Nem menő, vagy mi?! :/ nem értem...


Mennyit tudnátok foglalkozni vele? Hányszor és hány órát tudnátok vinni sétálni? Milyen módszerrel és mikre tanítanátok? Mit kapna enni? És mennyit szánsz a vételárra? Mert egy fajtatiszta kutya 100 ezernél kezdődik, magyar fajta lehet olcsóbb, de az is kb 80 ezer forint.

2014. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Igen, 2 kutyánk van.

Én optimistább vagyok, tán nem mérgezik meg.

Az, hogy szerinted sznob vagyok, nem befolyásol a választásban.

Sokat tudok vele foglalkozni. Ugye nem várod el tőlem, hogy órarendet mutassak be Neked? Tanítottam már egy-két kutyát, kutyasulit is láttam már.

Főleg száraztápot kapna. Ha ennek a kérdésnek a minőség a lényege: nem, nem szemetet kapna és nem maradékot.

Még egyzer leírom: pénz nem számít.

És sajnálom, hogy a "márkás" kifejezést féreértetted.

Nem a "flancos", hanem a "fajtatiszta" szó szinonímájaként használtam.

2014. febr. 1. 17:58
 9/36 A kérdező kommentje:

A kérdésben azért csak a tacsi szerepel, mert sajnos a nagy már nem túl fiatal :(

Ugye értitek? :(

2014. febr. 1. 18:01
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Komondor szerintem megfelelne az igényeidnek.

A leonbergi nagyon jó családi kutya, de csak küllemre házőrző típus.

2014. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!