Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Nem tudom mit csináljak....

SOS! Nem tudom mit csináljak. Ti mit tennétek a helyemben? Rákos a kutyám.

Figyelt kérdés
9 éves káj kutyámnál méh daganatot és mell daganatot talált az orvos. Szörnyű választás elé állított. 1.lehetőség hogy végleg elaltatja. 2.lehetőség hogy elaltatja, megműti, de szerinte valószínű, hogy nem ébred fel a kora miatt, vagy ha fel is ébred nem kizárható, hogy vannak áttétek. Mit csináljak? Melyik jobb a kutyámnak?
2014. febr. 4. 12:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ő nevében is a jó tanácsokat és a hozzászólásokat!

[link]

2014. febr. 11. 14:31
 22/29 anonim ***** válasza:

Az Isten éltesse sokáig!

Most hogy végigolvastam a hozzászólásokat, összeszorult a torkom, mert nekem is van kutyám...Ő a mindenem, pedig nincs még 1 éves, de úgy a szívemhez nőtt hogy nem tudom elképzelni se, mi történne ha ilyen választás elé állítana az élet. :(

2014. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Örülök, remélem, boldog évek várnak így még rá és rátok is vele! :)
2014. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Bocsi, valóban csak a kérdésedet olvastam el, hogy SOS, és egyből szerettem volna lelkileg segíteni.

Nagyon örülök, ha túl van az első műtéten.

Remélem Ő talpra áll, és sokáig veletek lehet.

Nem úgy, mint az én kutyusom. :'(

2014. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sok boldog kutyás évet még Nektek! :)
2014. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Akit esetleg érdekel! A rákot sikeresen eltávolították. Pénteken kiszedték a varratokat. El is kezdett javulni. Szombaton el mentünk egyet sétálni, az állatorvos engedélyével. Sajnos vasárnap reggelre megdagadt a hasa. Először azt hittük bélcsavarodás. Rohantunk az orvoshoz. Kiderült rossz a szíve és az mind víz (kb 5 liter volt). Kapott sok injekciót meg gyógyszert, de mondta a doki, hogy ha kedd reggelre nem tűnik el a víz akkor el kell altatni, mert szenvedések közepette megfulladna, mert a hasüregben felhalmozódott folyadék megfolytja. Sajnos nem tűnt el! Kedd reggel el altatta az állatorvos! Most teljesen kivagyunk! Mára szedtem össze magam annyira, hogy le tudjam írni mi történt!
2014. febr. 28. 14:38
 27/29 Firestorm ***** válasza:

Őszintén sajnálom!:(

Ti mindent megtettetek!

Részvétem és kitartást nektek!

2014. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Akiteki ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Talán egyszer majd a rákot is úgy tudják gyógyítani, mint az influenzát. De addig én sajnos - tapasztalatok alapján - nem hiszek a csodákban. :(
2014. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Részvétem. Átérzem a helyzeteteket, vigasztaljon az, hogy

1) mindent megpróbáltatok, amit lehetett

2) amikor már nem volt mit tenni, nem hagytátok tovább szenvedni.

2014. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!