Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy ennyitől tényleg...

Lehet, hogy ennyitől tényleg elfárad?

Figyelt kérdés

Tacskó és steffordshire(?) bullterrier keverék kutyám van,11kg, kb. 2 éves. Nagyjából ennyit sétálok vele, nem mértem pontosan:

-reggel 7-kor 15 perc séta

-délután 13-14 körül 30-40 perces séta

-este 18-kor 15 perces

-22-kor is 15 perces séta


Napközben labdázok vele, játszunk. És vacsora előtt már bukik a feje, meg ülve szinte elalszik, utolsó séta után meg szinte bezuhan az ágyba.


Nem rég került hozzám, szóval lehet még edzetlen, de ez létezik, hogy ennyitől elfárad? Elég nyugodt napközben.

Nyáron szeretnék vele naaaaagy sétákra menni, de mintha kicsit puding lenne a lelkem XD



2014. febr. 5. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 van, 1ik ha rajta mulna egesznap a lakasban lenne, szobam elott alszik, eccakt is vegig hal isten.

a masik orokmozgo, meg haton fekudve is fut a labaival :)

2014. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 22 órai sétát elhagyhatod, helyette inkább délután vagy este menjetek hosszabb sétára. Főleg mert napközben is foglalkozol vele, játszotok. Lehet, hogy az utolsó, késő esti séta már sok neki. Akkor lefuthatsz vele pisilni, ha jelzi, hogy menni szeretne, de különben elhagyható :)
2014. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Menhelyes kutyus, így még rá kell éreznie a szobatisztaságra, azért is viszem ilyen gyakran, bár a 3. itthon töltött nap már szépen végezte lenn az összes dolgát, de nem tudom bírja-e hosszabb ideig tartogatni :)


És kicsit ment is hasa, bár már jobb, ezért is mentünk többször.


Úgy igyekszik, nagyon ügyes :D

2014. febr. 5. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Aranyosok kutyus lehet. Tennél fel róla képet? :D szívesen meg néznem h néz ki egy tacsi és staffordshire bullterrier keverék
2014. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta van veled, de menhelyes kutyát már az lefáraszthatja eleinte, hogy nem a 4 rácsot látja.

Én egy menhelyről hozott kamasz husky keveréket ismerek, első napokban 15-20 perc után lógott a nyelve. Aztán hozzászokott, hozzáerősödött az új élethez. Szóval fogtok Ti még nagyokat sétálni:)

2014. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :D
2014. febr. 7. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

de jo h orokbefogadtal!!:)))

en is szeretnem lai kepen:))

2014. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!