Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele sportolni (Agility)viszont kiállításra is mennék vele.

Nem szeretném ha hosszú szőre lenne de legyen elegáns.

Heti 3-szor mennénk kutya oviba majd suliba.Kertes házban lakunk de

természetesen kint és bent is

lakna.Minden nap mennénk sétálni és futni. Az amerikai staffordshire terrier jellegű kutyák sajnos kilőve.(anya nincs oda értük)

És valami border collie méretre gondoltam aki tud segíteni annak megköszönöm.



2014. febr. 8. 14:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mindenképp a Border Collie! :) ;)
2014. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Cseh farkaskutya. Nekem border colliem van. Járunk agilityzni, és nagyok okos. Nem is túl hosszú a szőre. Kertesházba jó, de lakásba nem. Viszont ha ezt a fajtát választod, akkor nagyon sok tolgod lesz. Napi 2-8 óra játék, fizikailag, szellemileg nagyon okos kutya, ezért az agyát is le kell foglalnod. Egyébként az agaraknak nem túl nagy a mozgásigénye, de nekem nem tetszenek.
2014. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Magyar vizsla. Nem hosszú a szőre, de mégis elegáns. Nagyon okos, így az agility megoldható. Igényli a napi 2 sétát, a leghűségesebb kutyuska!
2014. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!