Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyánk van a kertes...

Két kutyánk van a kertes házunk udvarán, folyton a saras kertben rohangásznak, felhordják a sarat a járdára, tönkre tesznek mindent amit csak érnek. Láthatatlan kerítésőr érdekelne, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A gondom az,hogy jó ötletnek tartom a láthatatlan kerítésőrt,de félő hogy lerágják egymás nyakáról mint a bolha írtó nyakörvet és a vastag bőrövet amivel meg lettek 1x kötve(többet nem volt mivel).

Kerítésőr nyakörvet nem árulnak olyan formában ami lerágásbiztos kivitel?



2014. febr. 9. 09:54
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

*az a tojó 1 lett volna,csak elütöttem a billentyűt

Jól felb*sszák ám itt az agyam!Ezt nem hiszem el,komolyan..

2014. febr. 10. 07:10
 22/23 anonim ***** válasza:
ha megírtad volna,hogy egy idősebb,beteg ember látja el őket,és nem bírja,más lett volna a reakció. Így annyi jött le h a sáros járda a legnagyobb baj,ami hétköznapi kerti kutyásoknál,és hogy egy fiatal,ereje teljében levő ember nevelés vagy séta helyett elektromos nyakörvet vet be,és felelőtlenül vállalt kutyát. De így érthető. Én speciel hallottam mindenféle tapasztalatot,valakinél bejön,de általában tiltással kombinálva.
2014. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22-es.Köszönöm hogy végre tisztán látod a problémám.Tapasztalatból tudom,ha bő lére eresztek egy kérdést,akkor az abban szereplő totál semmitmondó részletekre terelődik a szó.Ugye nem hihetetlen?Ezért korlátoztam a kérdést annyira le ahogy csak lehet.De mégis hátulról közelítettek a válaszolók,amin meg sem lepődök.Támadással,vádaskodással mentek elébe az info hiányának,kérdés nem volt.Ez Mo és a benne élő barátságos honfitársaim.Király!
2014. febr. 10. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!