Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudnom a yorki...

Mit kell tudnom a yorki kutyusról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnek egy yorkit de nem igazán ismerem ezért írok ide !

Akinek van kedve segíteni nekem az írjon választ!

Na szóval mindent szeretnek róla tudni ! Hogy egy nap hányszor kell etetni ,sétáltatni , fürdetni , tisztítani , fesulni stb ......

Előre is köszi:)



#tudnivaló #Yorkshiree terrier
2014. febr. 10. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok:

pf... ekkora szemét hozzászólást.. na mindegy, szerintem igenis jól teszi, hogy itt is kérdezősködik. És pont az lenne a korrekt ha mindenki hozzátenne, és segítené. A kérdező azt fogad meg ebből amiket leírtam, amit szeretne, és teljesen más lesz már mikor ott lesz vele a kutyus mert megismerik egymást. És Kedves hozzászóló nem idegroncs a kutyám, hidd el. 5 éve nevelem és foglalkozok vele nap mint nap. És korrekt hogy rákérdez olyanokra amiket mi már tapasztaltunk, mire figyeljen stb.

De gondolom neked nincs kutyád, és azért írtál ilyen okos dolgokat..

2014. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"csupán azért, mert valaki idegen kedvesen leírta ezeket neked...


Aztán majd a te kutyád is kis idegzsák lesz." ---- pf.. mekkora okos vagy te..

2014. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

1. Az első válaszoló nem lehetsz, mivel az én vagyok (gratula)

2. 10 éve foglalkozok kutyákkal, most is van 2 kutyám, egy macskám és két ékszerteknősöm. Ezen kívül volt: sok kutyám, tengeri malacaim, hörcsögeim, halaim.

3. Igen sokszor kérték már a segítségemet, idegenek és ismerősök is egyaránt. Szerencsére eddig mindig tudtam is segíteni nekik. :)

4. Én nem estem neked, szóval te se sértegess. Én nem megyek le erre a szintre, bocs.

5. Igen, a kérdező valóban azt a tanácsot fogadja meg, amelyiket akarja. Viszont nem véletlen, hogy ha szétnézünk az utcán, a legtöbb kicsi testű kutyát tartó ember sajna elég butácskán próbálja nevelni a szeme fényét, akivel láthatóan gond van, csak sajna a gazdi nem veszi észre (legtöbb esetben)... ha 10-ből 10-kutyának neki akar menni a jószág, akkor nyilván nem az a másik 10 kutya a problémás... :)


De nem ecsetelgetem, mert látom te inkább a kötekedésre mész, erre használtad fel a kommented, nem a kérdezőnek adtál tanácsot.


Ha a kérdező esetleg úgy dönt, hogy tán megfogadja amit írtam, akkor majd vagy megköszöni, vagy nem. Esetleg ír privátban, ha még kíváncsi úgymond bővebb tájékoztatásra. Szíve joga eldönteni ezt, én Neki szívesen segítek HA igénybe akarja ezt venni. Azonban nem fogok leállni egy ki tudja milyen emberrel kötekedni egy netes oldalon.


További szép estét!

2014. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

Én mar nem értem ezeket a veszekedéseket (ki kinek ír)

1 tanács mindenkinek ilyen netes hülyeségen ne süjjedjen le arra a szintre hogy veszekedni fog a másikkal akit egyébként nem is ismer :)

2014. febr. 14. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!