Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy labradorom, nekem...

Van egy labradorom, nekem elég gyanúsan viselkedik, anyukám, apukám még nem ért haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok, van egy labim, és szerintem beteg (lesz). Ugye ő vacsit kap, tegnap még semmilyen baja nem volt, evett, mint a gőzgép, és ma is egyébként tök normális volt, csak most kapta meg a vacsorát, de nagyon kelletlenül ette, ami egyáltalán nem jellemző rá. Az állatorvos már nem rendel, én meg amúgy se mehetek le vele addig, szüleim még nem értek haza. Mit tegyek? Vagy van egyáltalán baj? Nagyon féltem! :(



2014. febr. 11. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó lenne, ha mást is írnál, ami esetleg feltűnő változás rajta. Ahz étvágytalanságnak sok oka lehet!
2014. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, valószínűleg ráér holnapig, egy kis étvágytalanság nem a világ vége. Mindenképpen kerüljön dokihoz, de azért az ügyeletet nem kell zaklatni miatta, ha nem lesz semmi komolyabb tünete :)
2014. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából azon kívül hogy étvágytalan, inkább, délután fele bágyadt lett, így, ez a kettő fogott meg, pláne, hogy hétvégén erdőben sétáltunk, de volt rajta csepp is, nyakörv is, otthon átnéztük, de azért mindig ott van az a mi van, hogy ha még is benne van. :/

Köszi a gyors válaszokat!

2014. febr. 11. 17:52
 4/7 Liro1 ***** válasza:
32%

kutyáknál egyébként is ki kéne hagyni egy napot az étkezéssel! szerintem nincs baja, egyszerűen most nem éhes! majd elég akkor dokihoz vinni ha holnap is étvágytalan, bár addig nincs baj amíg eszik!

nekem mindegyik kutyám csinálta ezt, sose volt semmi baj...ha kinti kutya akkor viszont nézd meg hogy van e kullancsa, bár akkor bágyadt is lenne

2014. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, akármit elkaphatott. Nálunk pl. most hányós-hasmenős járvány van, az is étvágytalansággal meg bágyadtsággal jár. Meg persze hányással meg hasmenéssel, bár a pitem ezt se tudja rendesen csinálni, alig hányt, a hasa meg annyira nem megy, hogy ma még nem is kakált... :D Szóval akármilyen kisebb betegség is lehet, nyugi :)
2014. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Liro1 ***** válasza:
32%
kullancsnak idő kell míg megtalálja a helyét és amíg megszívja magát (nem 1-2 óra)! ám sajnos a csepp és nyakörv se 100%-os! volt amikor 3ezres nyakörv alatt ott csüngött a kullancs a kutyámon...szintén 4-5ezres cseppek mellett is volt kullancs! ha holnap reggel is bágyadt stb... akkor vigyétek dokihoz mert a kullancs fertőzés nem vicc (sajnos tapasztaltam)
2014. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az egy nap mindig ki van hagyva, általában szerdán, pont holnap lenne :P

Köszi a gyors válaszokat!

2014. febr. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!