Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkik nagyon bújósak alvás...

A yorkik nagyon bújósak alvás témában?

Figyelt kérdés

Szóval ha este lefekszik akkor felugrik mellem ?

Tudom ez egyedektől függ de úgy általában?

Negatív kommenteket ne lecci!!



2014. febr. 12. 20:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
Sziaa.. nekem volt yorkim.. brutal edesek:)) meghalaljak ha torodsz veluk!:) igen bújosak:)) de nem is baj mert melegitenek:)) meglatod ha lesz olyanod nem tudod majd nem szeretni!:) en szemely szerint imadtam a yorkimmal aludni ;)
2014. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amúgy maguktól másznak fel az agyamba mellem?
2014. febr. 12. 21:15
 3/11 anonim válasza:
59%
Hat ha raszoktatod igen. De am okos kutyak megertik ha nemszabad:) nem mindig alszik el veled de ha hagyod az este folyaman befekszik melled:)
2014. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2014. febr. 12. 21:28
 5/11 anonim válasza:

Igazan nincs mit! :)

Remelem segitettem:)

2014. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen:))

De én majd szeretnek vele aludni csak felek h ő nem akar majd velem ;)

2014. febr. 12. 21:35
 7/11 anonim válasza:
62%

Hidd el az lesz minden vagya h veled aludjon:))

nagyon bujos kutyusok:) ;)

2014. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

A másik kérdésednél is én írtam :)

Szerintem egyedfüggő, hogy melyik mennyire vágyik a gazdi mellé, de többségük nagyon ragaszkodó, nem véletlenül társasági kutyák. Az enyém az első pillanattól hihetetlenül kötődött hozzám.

Eredetileg úgy terveztem, hogy az ágyam mellett lesz a földön az ő ágya. De mivel alacsony az ágyam, így a második nap rájött, hogy fel tud ugrani mellém. Egy hétig alig aludtam, éjszaka folyamatosan pakoltam őt vissza a helyére, míg végül megelégeltem, és azt mondtam, hogy ezt a csatát megnyerted te kis bitang... :D

Egyfelől bánom egy kicsit, másfelől imádom, hogy mellettem van. Ettől függetlenül tökéletesen jól nevelt, szófogadó, sulit végeztem vele, egy rossz szavam nem lehet rá, mert egy remek családtag lett belőle, mindenki szereti, és ő is szeret mindenkit :)

2014. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen a kicsikém is felugrik az ágyra, De én imádom őt. Nem tudom más kutya milyen nekem csak Yorkim volt (VAN) 5 hónapos.
2014. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lényeget már leírták, de ha minden téren jól neveled, vagyis amit lehet azt igen, amit nem azt soha, akkor nem fog felmászni hozzád, esetleg próbálkozik.


Nálunk ez úgy működik, hogy a mi ágyunkba nem jön föl szó nélkül, ha szeretne akkor odajön és meredten néz - egyébiránt minden más esetben így csinál, ha szeretne valamit - aztán vagy azt mondom, hogy helyedre, és akkor a helyére slattyog, vagy följöhet, akkor megfordul,hogy föl tudjam venni.


Viszont magától nem ugrál az ágyra sem máshova, mert úgy van nevelve: ha játszunk és földobok valamit az ágyra, akkor szólók neki, hogy föl! no akkor fölugrik és elhozza a dolgot!:)


A miénk egyáltalán nem bújós kutya, nem is szeret ölbe lenni:)

2014. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!