Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez vajon valós vagy kamu?...

Firestorm kérdése:

Ez vajon valós vagy kamu? Mennyire reális ez a videó?

Figyelt kérdés

Csak 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK illetve ERŐS IDEGZETŰEKNEK!SOKKOLÓ!

Az elején kételkedtem a valóság alapjában,aztán a végére elbizonytalanodtam.Nem tudom elképzelni,hogy valaki így jár és egy másik emberrel boldogan kamerázza és nem tesz semmit.Illetve a kutya is olyan furcsa,egyszerűen túl zavaros az egész nekem.Ti mit gondoltok erről?


http://www.youtube.com/watch? V=PYSZvYAmHXY&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPYSZvYAmHXY&has_verified=1


2014. febr. 13. 10:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ha be is kattant a kutya egy percig nem csodálom,gondolom nem sokat volt normálisan foglalkozva vele,itt a teljes videó,konkrétan egy kennelben tartott kutyáról van szó.


http://www.youtube.com/watch?v=1kjl99scLpY&oref=http%3A%2F%2..

2014. febr. 13. 10:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Rosszul linkeltél.
2014. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah, ezt ismertem. Nem kamu.
2014. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen láttam sajnos,hogy rossz lett a link a második már a jó.

Nem értem,ha valós az a barom,aki videózott miért nem próbált segíteni?Meg amikor a kutya újra kereste a fogást a karján akkor kitudott volna szabadulni szerintem.

Azt láttam,hogy a kutyát árammal végezték ki.

Nem tudni,hogy miért történt a támadás?

2014. febr. 13. 10:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én agyon verném az egész bagázst.

Nem tudom, hogy mit művelt a faszi azzal a kutyával, hogy ez lett a vége, de azért elég morbid. De a minimum tényleg az lenne, hogy oda mennek a kamerázás helyett egy kötéllel, vagy bármivel körbefogják a kutya nyakát és addig fojtják, amíg nem ereszt.

Ezért nem értem, hogy ilyen emberek minek vesznek ilyen kutyát..áá... nem is írok többet, mert nem menne át a szűrőn a véleményem

2014. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én azt vallom,hogy egy kutya sem támad ok nélkül,ha megfelelően van tartva illetve foglalkozva van vele.

Ez természetesen a betolakodókra illetve rossz szándékú emberekre nem igaz.

2014. febr. 13. 10:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyen videó van fent a neten, persze többnyire nem a youtube-on. Láttam olyat, ahol a gazda már holtan fekszik és abból eszik a kutya.
2014. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a videó leírás fordítás (google fordító) azért nagyábból ki lehet venni hogy miért kamerázott és nem segített

csak az a kérdés , te voltál a helyszínen , amikor ez történt ?

valószínűleg nem igaz?


Így lehetővé teszi, hogy néhány rövid kérdést , és válaszolj ok?


Akkor ugrik belsejében kennel lezárt egy pitbull szó arancando a karját egy ember, és hogy a külső egy másik kutyát vár rád ? provavelmnete bemegy pánik, mint történt több ember a helyszínen.


Amikor kimegy, hogy nem él a táskájában hordozza a kést ? forró vizet ? nyugtató ? stick ? Nem tudom , őszintén . Szintén ne hagyja el a házat felkészülve egy pitbull .


Azt kockáztatja a bőrét , hogy valaki , aki még soha nem láttam az életedben ?


hogy a dolog jobb ....


Úgy látszik, az ember él és virul , de tudod , hogy miért ?


Mert valaki úgy döntött, hogy segítsen valaki hallotta a kiáltásokat megkönnyebbülés és elment, hogy megnézze, mi történik , hogy valaki volt a hozzáállás , és csinált valamit , ami igazán megéri. és még mindig van idő regisztrálni , nooooooooooooossssa a dolog huh.


Az ember azt hinné , hogy hány ember van a helyszínen ? számoltam több mint 30 könnyű, hogy valaki segített ? éppen néz .


még mielőtt elkezdené a felvételt , PM hívtak , tűzoltó , mentő , Samu ... akkor , gondolom, mit tudtam volna én tettem meg?


És nem elégedett meg a késés úgy döntöttem, hogy miután valaki , aki tényleg segíteni , megvan , és még mindig vagyok gyáva a történet igaz?


Az állat most megjelent az ember bevétele után 5 lövést , és azt akarod, hogy kezelni ezt a jobb kar ?

Most, ha én öltem meg a kutya , én is bűnös is igaz? után is a tv szerint a srác volt, alkoholista és bántalmazták az állatot . Én lennék az , aki megölt egy állat, csak védekezik . Tehát itt olyan emberek, akik csak azt tudják kritizálni , soha nem hagyja abba gondolni a következményeket a dolgok .


Az egyetlen dolog, amit került a videót az interneten, anélkül, hogy szándéka az volt, csak azért, hogy figyelmeztesse a veszélyre , a probléma az volt, hogy elterjedt a jobb ... Azért jöttem ide, nem beszélek a srác részeg volt , verte az állat , nem is tudom, ki az a fickó volt , aki mögött a tv rokonok , hogy ő, aki tájékoztatást kért a férfi , ami mögött a tv emberek és a hátam mögött , és én most frissítette a videó információkat az információkat , ami a TV-ben , így a fiúk egy része mindent.

mert sokan itt nem is olvassa tv , és nem is olvassa el ezt a leírást itt.


Bizonyára , ha azt akartam , hogy üzembe video az interneten jelenik meg a TV nem lenne így , a videó , hogy tegye közzé a közösség, nem küldött semmilyen állomásra , élt , aki azt hitte, hogy fontos. ta itt az interneten bárki tehet , amit akar , én csak is elérhetővé tették a képeket pro nyilvánosság számára. amit én egyre belőle? semmit.



Update 4


A videó jelent meg a nemzeti televízióban tegnap a 25/ 01 -től 09:20 keresztül a program a Mouse SBT , adott élő interjúk során Brazíliában az unokatestvérem, aki jelen volt a támadás során , és akik segítettek nekem , hogy segíteni , remélem, hogy azok, akik részt vettek már érti, mi történt .


Thanks SBT és a Mass Hálózat lehetőséget .



Update 3


A férfi a kórházban dolgozó , nem volt a karját amputálni kellett , kezd minden ellátás ortopédiai kórházban.


Forrás : tömeges hálózat



2. frissítés


A videó megjelent a nyitott TV , és azt mondták, az oka a támadás , az ember a videó volt részeg , és ivott , amikor bejött , és megverte a kutya kennel . így most minden értelme , miért volt egyedül a kutya és egy darab kenyeret oldalán !

2014. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

A kutya sem betolakodóra, sem rossz emberre NEM TÁMADHAT. Hozzám egyszer betörtek. A jelenetet a bíróságon többször visszanéztük a biztonsági kamera felvételéről. A betörő átmászott a kerítésen, a kutya jelezte és állta, ahogy azt ÖV-n tanulta. Ahogy a fazon lezúzott neki egy emberes fülest a kutya karra fogott és földre vitte. Őrízte és jelzett. Ahogy a fazon fel próbált állni, visszarakta a földre. Szokott ugatni (nem ok nélkül persze), de hajnalban az embernek nem 5perc, mire felfogja, mi van. Kimentem, a kutyát behívtam, a faszi meg próbált meglépni. A kutya szépen visszahozta, majd a kanapé előtt ülve őrízte, míg meg nem érkeztek a rendőrök.

A kedves betörő feljelentett minket, ugyanis 1: a kutya megtámadta, 2: 8 napon túl gyógyuló sérülést okozott neki (néhány lila folt és törött ujjak).

Na ezek után szegény eb életét csak és kizárólag az IPO vizsga papírja és a biztonsági kamerás felvétel mentette meg. Azon kívül, hogy tette a dolgát, semmi rosszat nem tett.

Ez a kutya valószínűleg szintén okkal támadt. A videó nyilván valós, bár én ép ésszel nem tudom felfogni, miért nem segítettek a bámészkodók.

2014. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én ebből a fordításból annyit értettem meg,hogy:


1.A videózó azért nem segített,mert már úton volt a mentő,rendőrség meg minden segítség.


2.A kutya azért támadt rá,mert részeg volt a fickó plusz bántalmazta is a kutyát.


A késes rész számomra nem tiszta,hiszen látszik a videón amikor veszik le a kutyusról azt az áramos izét (bocs nem jut eszembe a hivatalos neve).

2014. febr. 13. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!