Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 12 hetes szuka bullter...

Kicsilany817 kérdése:

Van egy 12 hetes szuka bullterrier kutyusom és folyamatosan harapja a kezünket, az arcunkat, egy szóval mindenünket. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ó istenem :D :D Most sikerült majdnem beipisilnem a nevetéstől. Kérlek válaszolj. MIÉRT TARTASZ ILYEN KUTYÁT?
2014. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell nevelni, de tudd ő még nagyon picike. Tégy úgy, mint a testvérkéi tennének vele ilyen esetben. Visíts fel, hogy AUUU vagy ÍÍÍJ, kapd el a kezed és függeszd fel a játékot vele, sétálj el tőle. Össze fogja kapcsolni a kettőt.
2014. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm a tanácsot, az elsőnek pedig azt tudom mondani, hogy pitjeink voltak mindig, de ilyennel még nem találkoztam, hogy bármit teszek nem használ. Amúgy meg nem kritizálást kértem hanem segítséget, ha ez nem megy akkor kérlek ne komizz!
2014. febr. 18. 20:09
 4/4 sippara ***** válasza:
Pitjeitek voltak, és fogalmad sincs, hogy kell rászólni egy kutyára? Na ne mááár... Konkrétan mivel próbálkoztál?
2014. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!