Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volt a kutyátok legdurv...

Melyik volt a kutyátok legdurvább húzása? Mit gondoltatok és hogy reagáltatok? :D

Figyelt kérdés
Írjatok minél több történetet, kíváncsian várom. :D Ja és a fajtát és kort is írjátok oda lécci. :)

2014. febr. 17. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
AZ, amikor beleevett az erkélyre kirakott rakott kelbe. Gyanús volt, hogy nagyon elvan ott kint, mikor épp sétaidő előtt volt. Kb 6 éves volt akkor, Skótjuhász és nem kapott érte büntit. Először pipa voltam, aztán meg jót röhögtünk rajta :)
2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Firestorm ***** válasza:
91%

Nagytakarítás,konyha rész.Kitettem a székre a sok-sok edényt és már nem tudom hányszor rászóltam erre a kerge marhára,hogy húzzon ki a konyhából különben sejhajon billentem.Csak vissza vissza jött a nagy pörgésben-forgásban leverte az összes edényt a székről,volt ami ripityára tört,de a legtöbb megúszta,viszont a kő 1 helyen ketté tört,és mindennek fejében ijedtében végig pisilte a lakást...

Staff-pit keverék és akkor volt 7hónap körüli.

2014. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi a szórakoztató történetekért. :D
2014. febr. 17. 15:28
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Szeparációs gondjai vannak... sose kap a hülyeségeiért büntetést. De amit ilyenkor elér, az apró fecnikre és morzsákra tépi szét...ilyenek például a játékai, a takarója, a műanyag fekhelyének a szélét recésre rágja...a műanyag itató már teljesen tabu, de a fémtálból a víz testméretéből fakadóan megmagyarázhatatlan magasságig falra öntögeti :D

Ilyenkor arra gondolok, hogy ezen a világon senki se normális, és mivel ez egy fóbia, így nem tehet róla :D


Ja meg egyszer édesapám jóindulatból megkínálta egy kolbászkarikával, amit szívesen megevett, ám amikor ölembe ugrott, és nyakamba akart mászni a nagy melóban lehányta a vállam :D Akkor arra gondoltam, hogy azonnal robbanjon fel a füstölőház, ahol azt a kolbászt befüstölték rohadt büdösre :D

2014. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
1 éves foxterrierem iszonyatosan félt a vihartól, villámlástól. Éjszaka nyüszögött az ajtóban, kimentem elvittem a 4 éves káj kutyához, odabújt mint egy kisbaba. Bementem a lakásba, visszafeküdtem aludni. Kb 10 perc telt el, már majdnem elaludtam, amikor valami ráugrott a lábamnál a takaróra. Én úgy megijedtem, hogy hirtelen rúgtam egy nagyot, de nem koppant semmi. A páromnak mondtam van valami a szobában, azt mondta,hogy hülye vagyok és vissza aludtunk! Reggel akkorát röhögtünk mind a ketten, mert amikor elhúztuk a sötétítő függönyt ez a kis idétlen foxi ott aludt a fotelban! Mai napig nem tudom, hogyan osont be a lábamnál!
2014. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nos az én kutyám igazán nagy kárt csak párszor csinált eddig. Az első az úgy 2 éve történt meg. Már május, június eleje volt, ez a kellemes meleg idő, el tudjátok képzelni. Gondoltam egyet és délben amikor már magasan járt a nap, kiengedtem az előnevelt díszcsirkéimet, körülbelül úgy 100-150 darab volt vegyesen cochin, brahma, plymout, meg kis japánok. Jól érezték magukat, sütkéreztek.Eközben tettem-vettem, aztán el kellett mennem otthonról. Megnyugodtam, mondom a kutya az a legelő felőli részen lakik, minek jönne be a csirkékhez meg amúgy is jó erős a rácsos kifutó. Elmentem, hazajöttem, de amilyen szívbajt kaptam ott, nem kívánom senkinek. Nem akarok hazudni senkinek de alig ha 25 csirke megmaradt az ólban. Nyilván ők elbújtak, a többit lefojtotta a drága kutya. Először fel sem tudtam fogni, majd egyre mérgesebb lettem magamra hogy miért voltam ilyen marha hogy nem zárom vissza őket. a kutya egy hétig nem került a szemem elé, kint járt-kelt a legelőn, nem sokat volt itthon a tanyánál. Addigra lelohadt a mérgem. 8 éves labrador keverék.
2014. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Mire hazajöttem, az ideiglenesem (mert a sajátomból nem nézem ki, ő csak tettestárs lehetett - egyébként felnőtt, közepes testű, amstaff beütésű ivartalanított keverék szuka), kiborította a teli szemetest és annak tartalmát széthordta a teljes lakásban, majdnem sokkot kaptam, mikor megláttam. Nem kapott ki érte, mert már nem lett volna értelme. Éppen takarítottam a romokat, amikor megláttam, hogy a szekrényről is leemelt néhány fotót, amiknek a maradványait söprögetés közben feltettem az ágyra. Egyszercsak odalopakodott, leemelte őket az ágyról és elszaladt velük a fürdőbe... Na, akkor úgy begurultam, hogy a szemem láttára lopja el a saját holmimat, hogy kapott a söprűvel, aztán gyorsan kiraktam a szűrét az udvarra. Elég fagyos volt aznap a hangulat. :)
2014. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki az aki mindenkit lepontoz, én mindenkit felpontoztam. :)
2014. febr. 17. 20:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vizslánk még 3év körüli korában nagyon szeretett lopkodni... ezt azt. szerette a hasát, s szó szerint mindenevő volt! Anyu húsleveshez megvette a zöldségeket, de valamilyen zöldséget elfelejtett megvenni. Így lement újból, s amit addig megvett a konyhában az asztalon hagyta. Mire felért a kutya mindent leevett az asztalról. Kezdve a sárgarépától, a karalábén át a krumplin keresztül mindent... :) "fejmosást kapott", hogy nem szabad, meg ilyesmi - szóbeli "bünti", utána csak röhögtünk :D
2014. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom, hol nézitek, hogy ki kit pontoz le, de én nem tudom, hol kell és nem is érdekel. Szóval jókat írtatok tényleg, de az, amelyik leölte a csirkéket, puhaszájú labrador keverékként... hát kíváncsi volnék, milyen másik fajta van még benne, hogy ezt bírta tenni :D:D:D
2014. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!