Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volt a kutyátok legdurv...

Melyik volt a kutyátok legdurvább húzása? Mit gondoltatok és hogy reagáltatok? :D

Figyelt kérdés
Írjatok minél több történetet, kíváncsian várom. :D Ja és a fajtát és kort is írjátok oda lécci. :)

2014. febr. 17. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Festettem az ajtót, és a mobilom nyomta az oldalamat, így kitettem az ajtó üvegére. Festegetés közben megszomjaztam, és bementem a házba inni. Mikor kijövök látom a mancs nyomokat a friss festésen. Mérgelődtem egyet, és elkezdtem újra festeni, közben észrevettem, hogy a kutyám jóízűen ropogtat valamit. Akkor esett le, hogy hol a mobilom?! Persze, hogy azt rágta. Szépen megsirattam a telefont, örültem, hogy a kártya megúszta. A kutyát nem szidtam le, én voltam a hülye, hogy nem figyeltem rá eléggé, na meg örültem, hogy nem nyelt le semmit, így megúszta ő is.
2014. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Törpe uszkárom van, aki nagyon jól viselkedik a lakásban, de... tavaly volt nálam egy másik uszkár ideiglenesben, aki mindenféle rosszaságba belevitte. Diószezon volt, és egy vödörrel állt az előszobában pucolásra várva, arra mentünk haza délután, hogy a kutyák szépen megbontottak egy adag diót, két külön kupac héj hevert a kanapé két végén... Máskor meg tojástartó dobozt szedtek együtt cafatokra. De ezek csak kis csínytevések, jót nevettünk rajta! (Egyébként mióta újra egyedül van, semmit nem szed szét...)
2014. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Gesztenyét sütöttünk, de nem bírtuk mindet megenni, jó fél tepsivel ott hagytuk a dohányzóasztalon. Reggelre az egész szoba, a padlószőnyeg tele volt hintve gesztenyehéj-darabokkal, a tepsi meg üres volt... Mopsz keverékről van szó, egész éjjel dolgozhatott a tömpe kis fejével, míg kicsomagolta az összeset. :)


A másik kb. 7 kilós kutyám megette a 30 kilós kutyámnak beáztatott száraztápot. Szerencse, hogy be volt áztatva, mert különben kipukkadt volna tőle. Így csak két napig böfögött és nyögött nagyon elégedett pofával, én meg nem aludtam éjszakánként.

Ja meg még egyszer kölyökkorában felugrott a levegőbe és pont lefejelte a hozzá lehajoló rokonomat, aki könnyes szemmel tántorgott arrébb, az orrából ömlött a vér - kiderült, hogy pár napja volt egy arcüregműtétje és még a levegővétel is fáj...

2014. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A Havanese kutyánk rendszeresen besegít apunknak szerelni és ez abból áll, hogy elhordja a szerszámait és elássa/eldugja. Szegény Apu meg ilyenkor keresgéli össze vissza :) Csak műbalhé van belőle, de szerintem a kutya ezért a belhéért csinálja :)
2014. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De jókat nevettem, köszi szépen! :D
2014. febr. 18. 11:52
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutya szárítóról szépen leszedegette a tiszta ruhákat, majd felvitte őket a lépcsőn, és egyesével szétteregette őket a füvön.
2014. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még az előző boxerünk kicsi volt albérletben laktunk, mert költöztünk és a házunkat még újították. Alapjában véve nem volt egyszerű beszervezni oda egy 6 hónapos, nagytestű kutyát, de végül is csak sikerült. A kiskutya nem érezhette túl jól magát a zárt házban, hiába a napi kétszeri órás séta, ugyanis a tapétát egy egész szobában aljától a tetejéig lecibálta a falról. Megtanulta kinyitni a hűtőt, a megmaradt karácsonyi menü teljes tartalmát felzabálta, majd ízlésesen visszahányta a frigóba. Egy napon a nővérem később jött haza, így a délutáni sétája fél órával késett. Arra nyitott be, hogy a kutya éppen lepisili az apró darabkákra tépett könyveit.

A legdurvább húzása talán az volt, mikor rágott egy lyukat az ajtóra és azon kidugva a fejét várt minket haza.

Az új boxosunk talán nem ilyen rossz, bár a medencefedő elfogyasztása talán kicsit sok volt...

2014. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Frissen örökbefogadott 3 éves német juhász keverék. Kimentem a kertbe, a kutya az előszobában (a lakás többi részébe nem volt bejárása, ezt a szabályt nyitott ajtónál is betartja, legalábbis azt hittem). Ajtókat nyitva hagytam, tettem-vettem a kertben. Megyek vissza a házba... gyanús volt, előszobából hol a kutya? Hívom, semmi. Hangosabban szólongatom, füttyentek. Semmi. Megyek beljebb, s mint aki jól végezte dolgát, battyog az eb kifelé a konyhából veszettül a vizes táljához. Megissza az egészet (1,2 - 2 liter), majd fut ki a kerti vizes edényéhez, azt is kiissza. Na vajon mi fogadott? Természetesen a konyhapultra kirakott 1 pár szárazkolbászt és a 2 kiló szalonnát mind bepuszilta. A miszlikbe aprított zacskókat, és egyéb nyomokat feltakarítottam, hogy apám ne vegye észre a bűnözést, még pótoltam a hiányzó husikat is aznap...

Apám a munkából hazaérve kérdőre vont, hogy mit keres a fognyomokkal tarkított, szárazra nyalt margarinos doboz a hálószobája közepén. :)

2014. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!