Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullt mennyire nehéz...

A pitbullt mennyire nehéz betanítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pitbull kutyát de félek, hogy agresszív lesz.

2014. febr. 17. 19:42
1 2
 11/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Milyen terveid vannak a kutyával? Mit szeretnél vele? Így az elmondottak alapján első körben nem ajánlanék neked pitbullt...ha mégis így döntessz, nézz utánna nagyon a fajtának, és az igényeinek... ha nem tudod ezeket az igényeket kielégíteni, akkor nem érdemes megvenni... Ha egy pitbull agreszív lesz az emberekkel, az azt jelenti, hogy valamit nagyon nagyon elszórtak a nevelésénél..és ez ismétlődhet.. Hatalmas mozgásigénye van, komoly, szakérő gazdát igényel... HA ilyen félelmeid vannak, akkor szerintem még korai ez a fajta neked...
2014. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A haverod "törzskönyves" kutyáiról meg csak annyit, hogy mivel FCI által el nem ismert fajta így nem is lehet törzskönyve, csak Amerikában az ADBA törzskönyvez, de azt meg erősen kétlem, hogy ingyen adna neked egy amerikai import vérvonalú kutyát, szóval kamu szagú az egész.
2014. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kamu, csak tudatlan, egyszerű az ember. Azzal etetik meg, amivel akarják, mert neki annyi a kutya, hogy hogy néz ki, és pont úgy válna nála agresszívvá egy Yorki, mint ahogy a Pitbull, csak utóbbi lényegesen nagyobb kárt tud okozni emberben is, állatban is.

Én nem ajánlanék neked se pitbullt, se mást, de ha mindenképpen kutyára vágysz, nagyon sokat tanulj még előtte.

2014. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!