Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bichonomnak miért van lábszaga?

A bichonomnak miért van lábszaga?

Figyelt kérdés
tegnap volt megfürdetve,lakásban lakik.Ritkán megy ki,mert van pelenkája,mégis büdös a lába.

2014. febr. 18. 17:10
1 2 3
 11/26 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Minek kell megfürdetni, ha úgysem megy ki a lakásból?


Ja azért mert a pisis pelenkán hempereg. És hová kakil? Macska alomba?

2014. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Házban lakunk,naponta 2-szer kimegy.Különben anyum kutyája,nem az enyém.Ő vette neki a pelenkákat.Be alig pisil.Max amikor nem vagyunk itthon,mert dolgozik,én meg suliba.És ahogy hazajövök kimegyek vele a kertbe.Bocs.Nem vagyok véglény.
2014. febr. 18. 17:58
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad ritkán megy ki, neked a napi 2 ritka? :D Mondjuk így is az, mert egy kistestá kutyának napi 4 séta kellene alaphangon, nem kiengedem a kertbe meg hasonló okosságok. Szerencsétlen látott már életében másik kutyát? Amúgy mivel úgy kezted a "bichonOMNAK" így nem gondoltuk hogy nem is a tiéd. És de, véglény vagy.
2014. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
akkor elnézést kérek,anyukám bichonjának,és igen látott már kutyát,mert még van egy tacskónk meg mindkét szomszédunknak 2-2 kutyája.ja és még macskánk is van.na meg nyulunk.
2014. febr. 18. 18:13
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha van kertetek (ezt vettem ki a szavaidból) akkor miért kell neki pelenka? :O Hisz csak egy mozdulat kiengedni, 8-10 órát meg akármelyik kutya kibír...
2014. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én sem értem,hogy mért csak napi 2x van kint,ha kertes házban laktok.


Ha én kertes házban laknék napi 4x-5x tuti ki engedném ha nem többször, plusszba napi 1-1,5 óra séta az utcán!


Neked is van lábszagod nem?

A kutya egy állat van szaga,ha ezzel nem tudsz együtt élni akkor sajnálom.Amúgy meg nekem 2 bichonom is van napi 3x-4x lent vannak az utcán.De sose érzem,hogy lábszagú a lába.Ha megszagolom akkor igen,de ha mellettem fekszik se érzem.Szóval én is azt tudom mondani,hogy a pisis pelenkán mászkál és hugyszagú lesz.

2014. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy a kutyapelenka egy kalap kakit nem ér, semmire nem jó, nem lehet vele szobatisztaságra nevelni a kutyát, épp ellenkezőleg! Csak neki tesztek rosszat vele! Valószínűleg a lába is ezért büdös. Nem normális dolog a használt pelusba tapicskolni.
2014. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
amúgy ha mellettem van énsem érzem a lábszagát..csak ha megszagolom.de akkor sem pisi szaga van,hanem ilyen por vagy nemtudom.
2014. febr. 19. 10:53
 19/26 anonim ***** válasza:
Minden kutyának van "lábaszaga" szagold meg a tacskód lábát. Egyébként nem ártana néha sétáltatni, nem csak azért, hogy kutyát lásson, hanem mert kell neki az inger.
2014. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Érdekes módon az én bichonom nem büdös. Akkor van fürdetve amikor koszos. Valamikor még 2 hetet is kibír fürdetés nélkül és nem büdös(pedig rengeteget van kint a cicákkal). Lehet kellene neki egy normális sampon.
2014. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!