Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legragaszkodóbb...

Melyik a legragaszkodóbb kutyafajta?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6 os válaszolóval értek egyet.


Bár kérdédes, ki mit talál ragaszkodásnak. Egy ideig azt gondoltam, akkor ragaszkodik hozzám a kutyám, ha nem megy el mellőlem mikor szabadon van stb...

Vizsla keverék ebem van, és nem az a láb mellett sétálós fajta :D Ha szabadon van, körbefutja az egész teret, mindent megnéz, felfedez... aztán láttam hogy a többi vizsla is nagyjából ilyen szabadságigénnyel rendelkezik.

Mégis, látni azt, hogy bármilyen messze vannak, mindíg szemmel tartják a gazdáikat, és az az imádat, ahogy nézik őket... szerintem ők nagyon ragaszkodóak pl. Csak egy kicsit más szinten vannak, mint a többi kutya. :D

2014. febr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De amúgy igen, általánosságban: amelyikkel sokat foglalkoznak, nevelik, stb, ők biztos ragaszkodóak lesznek.
2014. febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!