Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik törpe tacskó? Lehet...

Létezik törpe tacskó? Lehet lakásban tartani? 10 éves vagyok. Csakhogy lakásban lakunk, de van belsőudvarunk és előttünk egy nagy park. Szóval nekem nagyon tetszik a tacskó, de ha létezik törpe, akkor olyat vennénk/örökbefogadnánk. Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 20:32
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:

Annyira jó, hogy emberek válaszolnak olyasmire, amiről fogalmuk sincs. De még a google-t sem bírják használni.

Tacskó 3 méretben létezik: Standard, törpe, canichen.

Ezek mind hivatalos méretek. A tacsiknál nem a marmagasság alapján választják szét, hanem a mellkas körfogata alapján.

Google segít tenyésztőt keresni, a jellemükről, tartási igényeikről tőlük tudsz pontos információt kapni. Sok sikert!

2014. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy van törpe tacskò. Nővéreméknek is az van és lakásban. Imádnivalò
2014. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ;) (főleg azokat,akik azt írták,hogy létezik!:) ) És köszi,hogy linkeltél hirdetéseket! Megnéztem,tényleg marha cuki!
2014. febr. 20. 17:32
 14/15 anonim válasza:
Szia!Nekem tacskóm van és bent van a házba pedig ,,faluban" lakunk.Nyugodtan lehet a házban és igen létezik olyan, hogy törpe tacskó!De ha lesz kutyád akkor foglalkozz vele igénylik a foglalkozást és igazán szeretetre méltó kutyák! 13/F
2014. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:) :) :) :) :)
2014. febr. 20. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!