Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elméleti kérdés! Nem lesz...

Elméleti kérdés! Nem lesz rosszul a kutya?

Figyelt kérdés

Ha abban a szobában alszik ahol épp füveznek?

Mégegyszer, a kérdés elméleti!



2014. febr. 19. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám 35 kiló, nem tudom kisebb testűekre hogy hat, de soha semmi baja nem lett tőle. Ő mindig ott van ahol a társaság, így nem szívesen zárom ki vagy küldöm a helyére. Persze nem kell egyenesen a pofájába fújni, de ha mellette szív valaki én nem tapasztaltam semmiféle változást, nem zavarta pedig direkt figyeltem őt és ha bármit látok azonnal kiviszem a levegőre, de tényleg SEMMI. Az alkohol más tészta, attól eléggé parázom mindig szólok nehogy egy részeg haver megkínálja valamivel, bár egyszer mikor szilveszterkor leesett egy pohár pezsgő kettőt belelefetyelt és láthatóan nagyon tetszett neki de azonnal tiltottam, így megszeppenve odébb állt, holott szerintem szívesen feltakarította volna. :D
2014. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan elméleti síkon ismerek olyan kutyát, aki követte a spanglit ahogy ment körbe. Egyszer láttam nagyon beszívni (de ő tényleg tudatosan szívta amit ráfújtak az elméleti barátaim), akkor bizonytalanná vált a járása és kiivott egy pocsolyát, aztán aludt egy nagyot.

De ismertem egy elméleti papagájt, aki bekattant, és addig csapódott faltól falig, míg kinyírta magár.

Amúgy az előző kutyám nekem is odaszaladt csóválva mindenkihez, akinél spangli volt. Beazonosította a szagot, amiről a barátainkat meg lehet ismerni :D

2014. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 sippara ***** válasza:
100%
Az az igazán vicces, amikor utcán, parkban, megállóban rohannak oda valakihez és "zsebre mennek" szimatolva :D azok az arcok, Istenem :D
2014. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elmélkedést:D
2014. febr. 20. 13:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudományosan, avagy elméletileg...:) Az emberek közt is vannak olyanok akik csak a füstjétőől beszivnak pl egy kocsiban velem hiába levan huzva 2 ablak félig.Több olyan mondta aki nem szív.Biztosan van olyan a kutyák közt is amelyik beszív ennyitől is.Vigyázzatok rá, a kutya az ember legjobb barátja!!! Ja és ha kiszellőztettek az a legjobb amúgy !:)
2014. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vannak àlat orvosok akik àlatoknak is fel akarjàk gyogyszerkènt irni a kannabiszt persze nagyon nagyon kis menyisègbe mert egy kutyànak joval kevesebb kell(ètelbe sůtött füröl beszèlek)
2014. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!