Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kiskutyát hogyan...

Keverék kiskutyát hogyan lehetne minnél hamarab elajándékozni? Van, ahol keresnek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Időhiány miatt megkell válnom a kutyusomtól. Lassan 1 éves lesz,oltásai mind megvannak,nem bolhás,chipje van,imádja a gyerekeket, és jól jelez. Nemmernek tőle bejönni a kertbe :))

pórázon,és anélkül is szépen megy stb. Igazi kis álom kutyus :)

Szerintetek hol tudnék keresni neki gazdit,minnél hamarabb? csak azért,mert mindenkinek a fajtiszta kell,de Benne több van. És ezértszeretnék találni valakit,aki megbecsüli Őt! ha tudtok olyat,akit érdekelne vagy mondjatok nekem olyan oldalakat. Köszi


/pest megye/


2014. febr. 22. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

2 millió gazdátlan kutya él ma Magyarországon a menhelyeken, köztük fajtatiszták is (nem, nem mindenkinek a fajtatiszta kell). Sok sikert!

Bár nem értem, egy kutyát 10-15 évre vállal az ember, pontosan tudja, h kevesebb idő jut rá, ha iskolába megy az ember v gyereket vállal. Ennek tudatában kell bevállalni.

Egyébként próbálkozz a fb-on.

2014. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi. :)

a kutyust ajándékba kaptam tavaly.:/

2014. febr. 22. 08:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Facebook csoportokba próbálkoztam hírdetni,de semmi.. :/
2014. febr. 22. 08:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Legalább egy képet tehetnél fel ide is!
2014. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első dolgod,hogy nagyon jó képeket készítesz róla.Kép nélkül semmi esélyed.ezt osztod a facebook oldaladon,felteszed az expressz keverék kutya oldalára kiemelt hirdetésként.A gazditkeresek.hu oldalára,oda kétnaponta töltsd fel,hogy az elején legyen,de legalább ingyenes.Az allatok.info oldalára is felteheted,csak mailben kell kérned,hogy feltehesd.Van még egy rakãs netes felület,pl.kiskutya.hu ezekre pénzért mind ėrdemes feltölteni,ha eredményt is szeretnėdl.Amúgy egy kutya nem igényel extrém sok időt.Napi húsz perc séta.Annyira jellemző,hogy ebben a korban fogy el a gazdik ideje.Ha kisebb kutya,több esélyed van.Ha szőrmók,kozmetikáztsd meg.Egy ápolt,cuki kutya esélyesebb.
2014. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah és dobj fel ide is kėpet.Volt már olyan,hogy innen gazdisodtak ebek,vagy valaki megszánta.
2014. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pesten nem nagyon szoktak kutyát tartani, mert kevesebb a családi/kertes ház. Szerintem tedd fel ilyen oldalakra:apród, teszvesz, vatera, jófogás stb. Nekem is keverék kutyám van, szerintem nem a fajtisztákat keresik csak. Voltak tesói és olyan hamar elvitték őket!
2014. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pesten nem nagyon szoktak Honnan veszed ? o.O ...Itt laksz Pesten ? Én igen .. és mondhatom rengeteg a kutyatartó .Én egy XVIII. ker.-i lakótelepen lakom és minden 2.-3. embernek kutyája van ,panelban .(beleértve jómagam is )
2014. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Feltettem már az apródra,ebadtára stb. De csak megnézik és ennyi... facebookos csoportokba is kitettem már,de csak lájkolgatják... Pedig nekem nagyon sűrgős lenne. Az lenne a legjobb,ha még a jövőhétig elvinné egy olyas valaki,aki megbecsüli.... A legtöbb ilyen eladó kutya hírdetés ott fajtatiszta kutyák vannak (fajta jellegű kev.) és azokra nagyon nagy az érdeklődés. Ott az ilyen "Kutyát keresek" posztoknál is az áll,hogy ilyen-olyan fajtiszta legyen,ne túl drágán.keverékkel mellőzzék... Nos,ennyit erről.. :"/
2014. febr. 27. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!