Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd bántja a kutyámat....

A szomszéd bántja a kutyámat. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A szomszédom gyerekét egyszer megharapta egy kutya, és azóta a szomszéd utálja a kutyákat. De a gyerek egyfolytában piszkálja az enyémet( dobálja kövekkel a kerítés fölött, kiabál, vizípisztollyal spriccel rá, stb stb)ilyenkor a kutyusom morog és a kerítésre ugrál.Aki olvasta a másik kérdésemet tudja hogy a kutyám UTÁLJA a gyerekeket. A szomszéd ilyenkor mindig fogy egy lécet vagy valami nehezet és megpróbálja a kutyimhoz vágni:(

2014. febr. 23. 22:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:)
2014. febr. 24. 19:45
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Dobd meg egy féltéglával a kölyköt.
2014. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
De ha megírod a címét, hogy hol lakik ez a szomszéd, odamegyek én, ha nincs túl messze, és olyat kapnak, hogy többet nem fogják ezt csinálni.
2014. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm és féltégla még van is itthon:)&
2014. febr. 24. 20:36
 15/20 anonim ***** válasza:
7%

a legjobb módszer : a szomszéd gyerekével,szerettesd meg a kutyád, és a kutyád a gyerekkel :)

biztos komoly meló, de a szomszéd egyből megváltozna .

( később ,persze ,amikor már a gyerek szereti a kutyád, mindentől függetlenül verd el a kölköt:) csak úgy hobbiból :)

majd a szomszédot a saját gyereke állítja le :)

és ez az igazi hatalom! :) felettük.

ja ,és később nem árt a szomszédot is elpics....ni :)

2014. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utólsó köszi jó ötlet.
2014. márc. 17. 22:33
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt hasonló, csak ott a gyerekek azzal a szar műanyaggolyós pisztollyal lövöldözték a kutyát. Mikor már 78adjára üvöltöttem le a fejét, hogy a spánielt azért nem kéne lövöldözni mert beteg, a nj-t meg ráengedem és letépi az arcát és nem hallgatott rám, szereztem egy hasonló kis szart,( bármilyen kínai piacon kapható ) és homlokonlőttem a kis kötsögöt. Utána meg combon meg hátba.

Persze ment anyukáéknak sírni. Mondtam nekik, hogy valószínűleg a két kissrác egymást lövöldözte és a békés szomszédi viszony érdekében nem lenne célszerű felügyelet nélkül hagyni őket. Megmutattam nekik a kertben gyűjtött golyókat és ezzel el is simult a vita. Nemsokkal rá elköltöztek, mert az egyik gyerek leöntötte a másikat forró olajjal...

2014. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
SzakadokXD
2014. márc. 18. 12:02
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyám is bántották. Sétáltattam és ránk támadtak ilyen suhanc majom gyerekek (iskolatársaim), bajunk nem lett. De a kutya megjegyezte az arcot, mert megdobálták faággal. Nem sokkal később szintén sétánál, kibújt a kutyánk a nyakörvből és úgy megkergette a gyereket, hogy elesett az útpadkában. Gyerek meg könyörgött az életéért. :D:D:D:D Sose felejtem el. :D Pedig kis tacsi keverék volt, Isten nyugosztalja! :)

Lehet csak valahogy át kéne engednek a kutyád és azt majd saját maga, úgy ahogy a mienk is, lerendezi! Persze ha nem harapós.

De a legjobb bekamerázni a Ti telketeket úgy, h a szomszéd telkének csak a kerítése látsszon (mert ez így teljesen szabályos, Neked bajod nem lehet, oda raksz a telkeden kamerát ahova jól esik) legjobb, ha lenne rajta hang is, és felvenni a jelenetet. Lehetne látni a röpködő dolgokat a szomszédból és a gyerekzsivajt, hogy juj ez olyan marha jó móka. Ha nem használ a figyelmeztetés, hogy ezt bemutatod, akkor elmész és meg is teszed.

VAgy: Elektromos kerítés direkt kutyáknak, törvény nem tiltja csak jól kell bekötni. Távol marad a kutya a kerítéstől. Van ilyen láthatóba is és láthatatlanban is.

2014. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ok jó ötlet de sajnos már egyszer át szabadult és az egyik gyereket.....khm..megtépte:(
2014. márc. 18. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!