Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd bántja a macskáinka...

A szomszéd bántja a macskáinkat. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A múltkor az egyik megzúzódott csontokkal jött haza, aztán 1-2 héttel később a másik cicánk nem jött haza 1 napig, utána pedig nagyon félt minden embertől, szinte laposkúszásban ment...


Biztos, hogy a szomszédunk bántja. Félek, hogyha megfenyegetjük, esetleg megmérgezi őket...


2011. márc. 30. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Ez még semmi a mi kutyáinkat a szomszédok légpuskával lődözik. Mi sem szólunk mert félünk, hogy akkor tényleg halálralövik. 2 kutyánk van. Az egyik már kapott lövést a fejébe. A másik meg 2-ször a hasába.
2011. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fúú de agyonverném az ilyen embereket!! Egy macska, kutya mégis mit vétett elennük??:@ Ők meg mocskos, undorító emberek, dögöljenek meg.. :@
2011. márc. 30. 19:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ha rajtakapnám nagyon megverném, de ez nem megoldás. Jelentsd fel, esetleg készíts videókat bizonyítéknak.
2011. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb vedd fel a kapcsolatot az állatvédőkkel!
2011. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2 méteres kerítésük van, nem tudok szerintem videót csinálni.

És ha feljelentem videóval, mit kaphat?

2011. márc. 30. 19:32
 6/17 anonim válasza:
100%

Először is, a szomszéddal BESZÉLNI KELL!Nehogy már ne állj ki az állataidért! Egyszerűen figyelni kell őket, és ha látod,hogy bántja az állatot,oda kell menni,rászólni, ha van lehetőség,én még videóra is felvenném... hát nehogymár! Az én állatomat ne bántsa senki! Ugyanolyan védelmet érdemelnek,mintha a gyerekeiteket -ha vannak - bántanák! Az első válaszolónak is mondom,igenis beszélni kell velük!

Nekünk a szomszédunk szintén egy barom, állandóan verte a kutyáját,a mi kutyánkra is állandóan ráüvölt,én odamentem a kerítéshez,mikor kint volt,és közöltem vele,hogy felrúgom,ha még egyszer ez előfordul! az állatom ugyan azt a védelmet ÉRDEMLI meg,mintha a gyerekemre szólnának rá vagy bántanák.

2011. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja hogy ti tudjátok hogy ő bántja a macskákat? Milyen viszonyban vagytok vele? Ha szoktatok találkozni, beszélgetni legközelebb el lehet játszani neki hogy valami elmebeteg püfölni szokta a macskáitokat, de ti örültök mert beszéltetek állatvédőkkel akik és ismételt állatkínzás gyanúja esetén rendőrségre viszik az ügyet ismeretlen tettes ellen, érdeklődd meg nem-e tudja ki lehet az. Kamuzni kell egy kicsit, ettől biztos megijed, de amúgy a valóságban sajnos nem nagy az esélye hogy bármiféle bizonyíték nélkül rá lehessen bizonyítani az állatkínzást.
2011. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gyerekem, de sokkal jobban fáj ez nekem mintha engem bántanának..

Egy cica teljesen védtelen egy barommal szemben... Az tuti, hogy az 50 kilómmal is felpofozom, ha még 1x bármi gyanú lesz,...

2011. márc. 30. 19:35
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönőviszony van..
2011. márc. 30. 19:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, és verd össze! Valaki az én kutyámhoz nyúlna, kezét - lábát kiszakítanám..
2011. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!