Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi bajotok a szaporítókkal?

Mi bajotok a szaporítókkal?

Figyelt kérdés
Meghalljátok ezt a szót mindenki leszólja, ocsmárolja ezeket az embereket! Mikor igen is van, nem 1 és nem 2...szépek a kiskutyák, szülők, egészségesek. A "szaporítók" is normálisak. Mi bajotok velük? Az, hogy emberi áron adnak kiskutyát? Igen is van , olyan ember, aki imádja a kutyákat, de nem tudja megfizetni a 80.000Ft-ot!!
2014. febr. 24. 11:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Andizsuzsi, az én ismerősöm szerint kétféle boxer van, az amerikai, ami nagyobb és az európai, ami kisebb. Ő elvileg európai.:D
2014. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mi a bajunk???És neked mi a bajod, elgurult a gyógyszered vagy nem látsz???Ajánlok figyelmedbe egy szemüveget!!!
2014. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

És hogyan szabályozod, hogy ki a jó kókler (mert ugye nem ez a szakmája, nem tanult se állattenyésztést, de még egy tenyésztő sem tanította ki) és ki a rossz?

Ha valakinek nincs 80 ezer forintja kutyára, orvosi költségekre lesz? Most ivartalaníttattam a kutyám, 30 ezer forint volt, előtte meg kellett röntgen a lábairól, az 17 ezer volt. És mivel észrevették, hogy a szemhéjával se stimmel valami, simán lehet, hogy egyből újabb vizsgálat és költségek lesznek.

Szaporitotol van a kutyád? Kedves válaszolo.Ha ez tenyésztötöl van ,miért nem makk egészséges?Nevetséges ez az egész.Pont nem arrol szol az egész,hogy mikor jár az ember jol szaporito vagy tenyéssztö nincs rá garancia,hogy nem lesz beteg sem igy sem ugy maximum tenyésztönél tuti ,hogy fajtatiszta és kap törzskönyvet ami ugye nem zárja ki a betegségeket.Itt is az a gáz ami minden mással az országban hogy feketén minden olcsobb és amig nem nyugati bérek vannak lesz is kereslet állatra ,munkára,szoval mindenre.

2014. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 sippara ***** válasza:
100%

"Igen is van , olyan ember, aki imádja a kutyákat, de nem tudja megfizetni a 80.000Ft-ot!!"


Ma műtötték a kutyámat, TALÁN megússzuk ötvenezerből, pedig semmi olyat nem csináltattam, amire ne lett volna szüksége. Erre jön a három oltás, amit még meg kell kapnia, legyen mondjuk tizenöt; volt egy sima hasmenése, tízezer; kaja az utóbbi három hónapra huszonnégyezer; advantix három hónapra kilencezer; nyakörv, tál, póráz, játékok, egyéb legyen húszezer. Tehát eddig nagyjából 128.000 forintot költöttem az INGYEN kutyámra, összesen három hónap, de a nagy részét kb két hét alatt. Ilyenkor mit csinál az, akinek nincs nyolcvanezre a kutyára? Ivarosan hagyja, nem oltatja, nem kezelteti, vagy nem eteti?

2014. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!