Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem volt még soha kutyám. De...

Nem volt még soha kutyám. De ismerőseim/barátaim kutyájára már többször vigyáztam. Meg sétáltattam őket, tehát értek azért hozzájuk. Milyen kölyök kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irj több infót hogy hol tartanád,mikaz elvárásaid vele szemben(vigyázzon a házra stb.)És hogy mennyit tudnál vele napi szinten foglalkozni.
2009. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Meg sétáltattam őket, tehát értek azért hozzájuk."Nem mondanám a helyedben h., értek hozzájuk. Ez édeskevés.
2009. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%
Nekem golden retriverem van, nagyon okos és szelíd. Csak nagy, kertes házban ajánlott tartani mert elég nagy testű.
2009. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
vegyél kaukázusi juhászt XD
2009. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kicsit többet elárulhattál volna magadról, ebböl az infobol elég nehéz kiszürni a hozzád való kutyát:)
2009. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nana! Az a kiképző, akihez én jártam kutyaiskolába az első kutyámmal 10 évesen kezdett kutyázni, akkor 56 vagy 57 éves volt és a cikra 46 kutyás évvel a háta mögött is azt mondta, hogy még neki is tudnak időnként meglepetést okozni és hogy mire megtanulja valaki ezt a szakmát, akkorra megöregszik. Úgyhogy vegyél vissza kicsikét a túltengő önbizalmadból, ez más kutyájára vigyázgatás édeskevés ahhoz, hogy kijelentsd, értesz hozzájuk! Ha kutyázni szeretnél, akkor tanulj egy kis tiszteletet, vegyél egy könnyen kezelhető kutyát -akár menhelyről- és kezdj el vele iskolába járni. Ott majd rá fogsz jönni, hogy piszok sok tanulnivalód van, és szerintem nem csak ezen a téren.
2009. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
kicsit több info kellene az életstílusodról
2009. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!