Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ugat a labradorom?

Miért nem ugat a labradorom?

Figyelt kérdés
Már lassan 8 hónapos lesz és egyátalán nem szokott ugatni. Legalább annyit tudok, hogy nem néma mert néha ad ki hangot amikor ásit vagy játszunk.

2014. febr. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ez érdekes. nekem is labradorom van és sokat ugat, bár ő már nem kiskutya.

lehet, h ennyi idősen nem ugat sokat, később majd megjön a hangja. de azt biztosan tudom, h a miénk csomót vakkantott meg nyüszített, ha unatkozott.:)

2014. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem most 7 éves a labim, nagyon sokáig nem ugatott.mióta megtanítottam parancsra meg mindig így reagál :D mikor kell, majd kiereszti a hangját :)
2014. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztaaa, mit nem adnék, ha az én labim sem ugatna!!!!! Az én labradorom lassan 3 éves lesz. Kb. 1 éves koráig szinte egyáltalán nem ugatott. Most már sokat ugat. A mi problémánk sajnos az, hogy vannak éjjelek, amikor szinte állandóan ugat. Már mindennel próbálkoztunk. Van olyan szomszéd, aki már nem is köszön az utcán emiatt, ha köszönök neki. Pedig sokat foglalkozom vele, de ez az éjszakai ugatás elviselhetetlen, szóval tényleg addig örülj, míg nem ugat!!!!(én így gondolom)
2014. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi én a kutyám hangját elöszőr akkor hallottam amikor 3 éves volt előtte nem ugatott.Bár most se nagyon:)
2014. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as, hát engem meg az zavar, hogy akárki jöhet mehet ő meg egy hangot sem ad ki. mondjuk annak örülök, hogy nem kell a szomszédoktól feljek miatta, de néha néha ugathatna egy keveset. elírtam a kérdésben 9 hónapos lesz, ugyh lehet ő is később kezdi. kenelben tartod, vagy megkötve? az enyém totál szabad az udvaron, lehet azért ilyen laza.
2014. márc. 1. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
(3-as vagyok) Természetesen nincs megkötve és kennelben sem, soha nem is volt, mindig szabadon rohangál az udvarban. És nagyon sokat foglalkozunk vele, séta, játékok, mert hihetetlenül sok energiája van. Nálunk az a helyzet, hogy napközben egyáltalán nem ugat, ha elmegy valaki a kerítés mellett sem, csak a farkát csóválja.. :-) Viszont vannak éjjelek, amikor abszolút nem hagyja abba. Többféle dolgot is kipróbáltunk, de igazán semmi sem használ. Ettől függetlenül imádjuk őt.. :-)
2014. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!