Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Szerintetek ezek a...

Kutyások! Szerintetek ezek a dolgok nem bunkóságok?

Figyelt kérdés
A szomszédomra vagyok kiakadva, ugyanis együtt szoktuk sétáltatni a kutyáinkat.A szomszédom 5 méteres flexin sétáltatja(húzatja magát inkább) a kutyáját és minden parkoló kocsit lepisiltet vele, volt már, hogy egy ember csizmáját is lepisilte a kutya mikor mellette állt, mások kocsijának a lökhárítóját majdnem letépeti vele, mert a kutya oda szalad ahova akar.Ha megáll valaki mondjuk motorral képes a tulaj szeme láttára lepisiltetni a motor kerekét.Az idióta flexi zsinórjával minket is többször betekert már, volt hogy fájt is a combom tőle.Az enyém játszana az övével, de azt hidegen hagyja és vagy morog ránk vagy elmegy másfelé.A szomszéd meg az enyémre mondja, hogy de hisztis meg nevetlen már, mert odaakar menni az övéhez.Folyton azt lesi, hogy az én kutyám mikor hibázik valamit vagy mikor húz egy kicsit rögtön rámondja, hogy hisztis és elvan kényeztetve mikor az övé még sétálni sem tud 50 centit se úgy, hogy ne húzzon, minden kutyára rátámadna meg hasonlók.Mostanában már megszoktam neki mondani a véleményem a kutyuskájáról, mert mindíg az enyém a buta az övé meg a csodás miközben, még az ül szót sem ismeri meg semmit.

2014. febr. 27. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán külön kellene sétáltatni a két kutyát.

Másik sétáltató társat kellene keresni.

2014. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mi a francnak mész vele sétálni?
2014. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És mindezek ellenére élvezed a vele töltött idő? Mert én kerülném.
2014. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért sétálsz még vele?! Annál az embernél még egyedül is jobb sétálni, szerintem. Keress normális kutyásokat, biztos akadnak a közelben.
2014. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, mellettem ezt egyszer csinálná valaki, többet nem mennék vele az fix. Ordas nagy bunkóságok ezek, a szomszédod egy bugris, ez nem fog változni.
2014. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem szimpatikus a társasága, nem érezzük vele jól magunkat, akkor nem keressük, nem erőltetjük a találkozásokat. Ez elég egyszerű.
2014. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A környéken nincs más aki sétáltatna kutyát.Ő a közvetlen szomszédom elég nehéz lenne elkerülni, sokszor csak úgy összefutunk lenn amikor lemegyünk a kutyával nem szándékosan.
2014. febr. 28. 07:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt.Itt nálunk az a divat, hogy pelenkára szoktatják a kutyát vagy ha kihozzák akkor kb 3 percig vannak lenn velük elég gáz, így nehéz sétáltató társat találni.De valahogy kifogom taktikázni, hogy ne szinte egyszerre vigyük le a kutyát, így elkerüljük a találkozást is.
2014. febr. 28. 07:13
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem azóta már tudod ő mikor viszi le A kutyát akkor te 1 órával előbb vagy később vidd le :)
2014. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!