Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dog kiskutya mennyire...

A német dog kiskutya mennyire rongál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kölyök kutyák eleve rosszcsontok. De egyik ismerősömnek van egy nagy testű kutyája (nem német dog) és az kb az autó díszlécét bontotta le az autóról.

2014. febr. 28. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire fárasztod le, neveled meg. Logikus, nem?
2014. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy nála kisebb testű kutya is elbánik egy díszléccel.
2014. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Fajtától függően kb. 3 éves koráig minden kutya rosszcsont, játékos, szétrágja a frissen ültetett lila akácot, rombol, ás stb. Van, amelyik örök gyerek marad, még 10 évesen is játszani szeretne. (Vadászkutyák ilyenek). Nevelés kérdése, mennyire rombolnak.
2014. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk összesen 12 kg-ra nőtt meg, mégis kirágta tövestül a tuját, lyukat rágott a falba, árkokat ásott, még a beton járdát is megbontotta stb. Egy kiskutya a méreteitől függetlenül energikus, ha nincs állandóan foglalkoztatva akkor azzal köti le magát amit talál, rágással, ásással, szőnyegrángatással. :)
2014. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a nevelés kérdése :) de akkor is ki talál magának valamijen rosszaságot :) enyém pl nem ette meg a virágokat amit anyám frissen ültetett de egyszer be szőköt a cipőkhöz és pont az enyémet vitte el :D enyém a kutya jó ez után szegény a cipő kinézetű cserepet rági kezdte xdd de ez után hogy a fogainak ne legyen baja a talán a cserébe valamit raktuk hogy ne nyúljon hozzá :) Sziasztok
2014. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dogom még sosem volt, egyszer idiglenesben volt nálam egy ír farkasagár- komondor (vagy kuvasz) mix kölyök. 2hónaposan került ide, 6hónaposan ment tovább. A mozgatással vigyázni kellett nagyon, hót macera volt az egész kiskutya, viszont én még ilyen eleven kölyköt sosem láttam. Folyton ment, lakásban nem maradt meg, rögtön rongált ahogy felkelt. Mindegy volt neki a napi 3x-i séta, ahogy felébredt és eszébe jutott krátereket ásott, fákat cincált, köveket hordott el... Tapasztalt kutyás vagyok, de rendesen kifogott rajtam a kisúrfi. A növekedés miatt nagyon oda kellett rá figyelni, de nem maradt meg a lakásban (szétszedett egy tv-t). Végül 3 hónap után találtunk neki otthont nagy kerttel a város szélén. Ő tipikusan az a kutya volt, akinek a városi lét kínzás, az a kaland, ha mehet világgá és van nagy, saját területe.

Aztán jött 2hétre egy dog mix ( valószínű vizsla volt még benne)... Na azt a kölyköt meg le se lehetett lőni a kanapéról. Maximum kiment végezni a dolgát, de egyébként általában aludt vagy lézengett a lakásban, rágcsálta a játékait...

2014. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!