Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Nem fogadják el...

S. O. S. Nem fogadják el egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves kan tacskóm és most hoztam mellé egy 3 hónapos lánytacskót. Sajnos a kan állandóan meg akarja harapni, de sunyin oda megy megszaglássza és oda kap :(( mit tegyek, hogy elfogadják egymást ?

2014. márc. 2. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
google: falkavezérség...nagyon hasznos lesz.
2014. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
ivartalanítsd őket és nem lesz gond
2014. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha még csak pár napja van ott, akkor nyugi, nem lesz semmi gond. Adj időt a kannak, hogy megszokja a kicsit. Az én felnőtt kutyám két hétig nem engedte magához a kölyköt és csipkedte, ha közel ment hozzá. Aztán megszokta és tök jól elvannak. Ami fontos, hogy ne hanyagold el a nagyot a kicsi miatt, mert akkor nehezen fogja elfogadni a kölyköt.
2014. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

3-as vagyok.


Ivartalanítás semmit nem fog megoldani, mikor fogjátok már fel???? Nem is értem hogy nevel, meg tart kutyát az, aki csak ebben tud bízni...

2014. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Az ivartalanítás tény hogy nem fogja összeszoktatni a két kutyát, de legalább a kan nem fogja zaklatni a szukát meg nem fog erőszakoskodni vele ha az majd elkezd tüzelni.


Én meg azt nem értem, hogy milyen rendszer működik annál a gazdánál aki hagyja hogy a kutyái azt műveljenek egymással, amit akarnak. Ha a nagy majd rámegy a kölyök torkára akkor is csak néz hogy "jaj majd megoldják"?

2014. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sippara ***** válasza:
60%
Másik kutyát csak "kész" kutya mellé hozunk. Ha 8 év alatt még csak igényed se volt, hogy a kutyád meg legyen nevelve, MINEK kellett még egy? Mert kölyök és cuki? Megsúgom MEG FOG NŐNI :O
2014. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :D
2014. márc. 2. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne hagyd neki, hogy így viselkedjen? Elvileg te vagy az, aki eldönti, lehet-e vitatkozni vagy sem.
2014. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én gondolom mért vetél mégegy tacskó kölyköt mivel a másik már öreg ugye és ha lebetegszik legyen kutya a háznál ? a picit vidd be a lakásba vagy a nagyot keritsd el vagy legjobb ha nemfoglalkozol komolyan a kutyák megfogják egymást szokni a kölyök incselkedik a nagyal azt meg idegesiti. Mennyi ideje vannak együt ? szólj a nagyra rá és kész.
2014. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!