Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Simaszőrű foxi panelba?

Simaszőrű foxi panelba?

Figyelt kérdés
A napi minimum két óra mozgás, agyi fárasztás mindenképpen meglenne. Emellett egy éves kora után bringa mellett is jöhet. Sok kutyás van a környéken,járnánk futtatóba is.
2014. márc. 3. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
törpe méretü kutya szóval lakásba ideális.masfél évnyi teljes odaadást igényel véleményem szerint. De két óra mozgás paneldzsungelben naponta? túlzás. messze tulzás.. nekem border colliém van ami nagyobb kutya nagyobb igényekkel. és esős vagy szeles napokon 3 sétát egybevéve 15-30 percet van kint. és nincs bent vele gond. de odafigyelést igényel igyis ugyis teljesen mindegy hogy volt ez futtatva orákon át vagy nem. szinte ugyanugy otthon szaglászik lopkod és új dolgokat megrág... ezek mítoszok hogy sok mozgás meg agyi fárasztás. fejfájást nemokoznak...
2014. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A foxi nem a legjobb vãlasztás.Különösen ha kifogsz egy aktívabb példányt.Meg elég ugatós is.
2014. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foxi egyáltalán nem panelba való! Én nem ajánlom egyáltalán! Nekem 3 foxim van 4,5 holdon laknak, dolgoznak+ séta+agyi lefárasztás. De ha este betéved egy nyúl vagy macska ezek képesek egész este azt kergetni. Ja másnap ugyan úgy csinálják a dolgukat!
2014. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foxit panelba ne.Baromissokat kell vele foglalkozni, két óra se elég, hogy ne szedje szét a lakást, ne ugasson egész nap unalmában.Ilyen temperamentumos kutyát tuti nem dugnék egy lakásba.(Nekem is lakásban van kutyám, szóval nem azért beszélnélek le róla.)Nekünk volt foxink, egy idegbajos jószág, állandóan ugrál, tele volt energiával képtelenség volt munka mellett lefárasztani és ő kertesben élt.Az egyik szomszédomnak is volt egy simaszőrűje lakásban, ne tudd meg mit művelt mire hazaért pedig az járt vele rendszeresen úszni, futni minden.
2014. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!