Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől függ, h szexel-e?

Mitől függ, h szexel-e?

Figyelt kérdés
Alapvetően azt hinné az ember, h az ivartalanított kutyák már nem élnek nemi életet. Ehhez képest az ismeretségi körömben több kan kutya is van, akinek nincsenek golyói, mégis párzik. Miért, illetve mitől függ?

2014. márc. 4. 11:36
 1/9 sippara ***** válasza:
96%
Nem párzik, hanem hágást imitál, esetleg telibe hág. Hogy a kutya (függetlenül attól, ivaros-e, vagy sem) csinál-e ilyet, az attól függ, mennyire neveli a gazdája. Nekem ivaros kanom van, együtt is játszik probléma nélkül tüzelő, vagy akár felvevős szukával, mert pontosan tudja, hogy nincs joga fedezni - soha nem is volt, soha nem is lesz. Ezzel szemben sajnos ismerek nem egy olyan ivartalan kant (és szukát is, ha már itt tartunk), akik az ivartalanságuk tényétől eltekintve hágnak mindenkit mindenhol minden körülmények között.
2014. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól, mennyire bunkó a gazda és hagyja-e. Nekem is ivartalan kan kutyám van, de nem hagyom neki, mert tényleg bunkó dolog és azt bizonyítja vele, hogy tojik a fejemre.
2014. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát ivartalan kanoknál ez már csak kamu? Nem jár együtt erekcióval, behatolással, stb?
2014. márc. 4. 12:34
 4/9 sippara ***** válasza:
82%
Ivaros kanoknál is, és nem kamu, hanem dominancia, erőfitogtatás. Komolyan ennyire érthetetlenül írtam le?
2014. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Úgy lehet kipróbálni,hogy letolod a bugyidat.

Ha csak szaglássza és elfut vagy orálisan közeledik,akkor nem fog szexelni. Viszont ,ha merevedése lesz és elkezdené a behatolást,akkor a herélés ellenére szexelni szeretne.

2014. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó, gratulálok az eszedhez!


Kedves kérdező! Ez általában a dominancia kifejezésének az egyik módja.

2014. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Pedig bazi egyszerű az egész. Kutyáktól elvonatkoztatva gondoljunk egy csapat pasira, akik bulizni mennek. Az egyik random odamegy egy csajhoz és tánc közben "hágó mozdulatokat imitál", közben röhög a haverok felé.

Szexelt az illető a hölggyel? Nem.

A külvilág felé azt mutatta hogy "nézzétek, én vagyok az istenkirálycsászár"? Igen.

A kutya szintén azt üzeni ezzel az ember felé, hogy ő a főnök? Igen.

2014. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért egy ivartalan kan, még kan, hiszen a mellékvese náluk is termel valamennyi tesztoszteront. Éppen ezért tüzelő szukára akár fedezés miatt is ráugorhat, persze ivarsejtjei ettől még nem lesznek. Merevedés, behatolás párzó mozgás sőt akár ejakuláció is lehet, csak éppen nem lesz benne ivarsejt. Ugyanakkor a párzási ingerük jóval kisebb, hiszen töredék tesztoszteronnal rendelkeznek.

Ez a biológia része.


Ugyanakkor nevelés kérdése, hogy megteszi-e vagy sem.


Dominanciából meg ugyanúgy ráugorhatnak bárkire. Ha ivartalanítás előtt nem lett leszoktatva, akkor a domináláson az ivartalanítás nem segít.

2014. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Konkrétan erre voltam kíváncsí!!!
2014. márc. 7. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!